Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szauna 69-ben tudomásom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szauna 69-ben tudomásom szerint főleg fiatalok járnak. Ha én 66 évesen elmennék oda nem sex céljából csak nézelődni. Nem fognak kinézni vagy beszolni a fiatalok? Egyáltalán ennyi idősen beengednek oda?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fiatalos vagy kinézetre szerintem nem szólnak be, meg szerintem amúgy sem. Max mosolyognak picit.
ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen fiatalos vagyok van hajam nem őszülök és vékony vagyok

Rómeón is sokan rám írnak

ápr. 18. 08:55
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
A korosztályodból bőven sok az interneten is, ne nyomuljál a kevés helyek egyikén ahol a mi korosztályunk ismerkedhetne egymással, kevesen szeretik a 40-50 év korkülönbséget és ők sem egészségesek mentálisan.
ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül vagy lepontozva 3as
ápr. 18. 11:39
 5/8 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Senkit nem fognak a kora miatt kinézni, beszólni meg főleg nem. Amíg csak nézelődni mész vagy kulturáltan ismerkedni (nem kéretlenül nyomulva), addig nem zavarsz ott senkit szerintem.
ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

"A korosztályodból bőven sok az interneten is, ne nyomuljál a kevés helyek egyikén ahol a mi korosztályunk ismerkedhetne egymással"


Mif*szvan? Értem én, hogy nem vagy kapós, de pont a 60+-osokra vagy féltékeny? Egy kis önvizsgálat rád férne.

ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy sokan vannak ebből a korosztályból, nem igazán könnyű ismerkedni, sokan megijednek a személyes találkozástól vagy fiatalabbat, vagy unit keresnek. 36 aktív
ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj bátran! Természetesen beengednek. Max annyi jó tanácsot tudok adni, hogy ne nyomulj. Természetesen ez nem csak a te korosztályodra vonatkozik.
ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!