Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nevelő otthonban gyakori,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevelő otthonban gyakori, hogy egymásnak verik és szexelnek a tinik?

Figyelt kérdés
ápr. 20. 10:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg saját tapasztalat?
ápr. 20. 10:05
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan erre akarod kiverni? Abuzált gyerekekre?



Szégyelld magad.

ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

Mióta az a gyakorlat, hogy csökkentik ezeknek az otthonoknak a létszámát, egyre kevésbé. Kisebb közösségben nehezebb megoldani.


2. Mi köze ennek az abúzushoz??

ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2# Miért kellene erre keverni?

Egy szimpla kérdés...

ápr. 20. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem csak kolis élményem van. Ott mi 8 srác voltunk egy szobába. És volt közös maszti.De kb szerintem mindenki csak azt mérte fel hol áll kb. Tudjátok mekkora másé, stb. Viszont kb heti 1x volt. Sőt nem mindenki lehetett benne. Tehát csak a menők voltak részesei.


Illetve szexre is van tapasztalatom. Volt egy srác ugyanis akiről járt a hír, hogy meleg. Nos bennem már akkor bennem voltak a meleg vágyak. Sokszor fantáziáltam azért 1-1 haverról. Nos elkezdtem dumálni a sráccal. Aki hamar levágta mi van. Nos az lett belőle hogy leszopott. Nagyon jól. Ő akkor 14 volt én 16. Innentől kezdve úgy ment, hogy ha kanos voltam beugrottam hozzájuk kérni valamit kölcsön. Vagy épp visszavittem. Ez volt a jel, hogy talizzunk a mosdóban. Ott ő leszopott és ment is. Később elmesélte kiket szopott le még a koliból. Érdekes időszak volt. Nagyon szerette a farkam azt mondta legalábbis.

ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Hiába szimpla kérdés nekem is ez jut eszembe, hogy erre izgulsz. Amúgy ha szoktak se mindenki élvezi. Hanem inkább kényszer. Pl az erősebb kényszeríti őt.
ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6# értem. :) de erre biztos nem izgulok, főleg ha kényszerből csinálja valaki
ápr. 20. 12:54
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Inkàbb ilyen börtönszocializàcióhoz hasonló a motivàció. Az idősebbek molesztàljàk a kisebbeket dominanciàbol, vagy mert őket is molesztàltàk a nagyobbak kisebbként.
ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
😟😟😟
ápr. 20. 15:02
 10/10 anonim ***** válasza:
#5 Izgi és jó lehetett a kolis sráccal...:D
ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!