Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az Alterego clubról mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Alterego clubról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tudom, többen kérdezték már, de a legtöbb kérdés régi, és mostanában egyre inkább kíváncsi vagyok a helyre. Most voltam Peaches-ben vele szemben, és elgondolkodtam rajta hogy el kéne oda látogatnom.


Tényleg válogatnak a biztonsági őrök hogy kit engednek be és kit nem?


Ha bármilyen tapasztalatotok van a helyet illetően, kérlek írjatok meg, mert nagy segítség lenne számomra hogy tényleg olyan rossz mint ahogy sokan mondják, vagy sem.


Nem igazán találtam más hasonló témájú helyet ahol bulik vannak.



ápr. 22. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Normálisabb helyeken azért csak nézik kit engednek be.


Mijdenfele igénytelen gumicsizmás mackógatyással csak nem buliznál te se

ápr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Válogatnak, ahogy minden más szórakozóhelyen is van facekontroll. Ha a Peachesbe beengedtek akkor az Alteregoba is be fognak.
ápr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete voltam

Norinát is láttam egy pillanatra, nagyon alacsony egybként,és nagyon duci élőben.

1 óra körül a műsor után nagyon nagy többségben lezbi lányok voltak, férfiak nagyon kevesen úgy értem aktív bika.

Lezbikikából annál többen.

Jó volt látni hallani Lédi Dömpert, simán oda lehetett volna menni hozzá és Beszélgetni. Hangulat jó. Nem kell parázni.

ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En gyakran jarok. Sokszor azt erzem, hogy mindig ugyanazokat a zeneket jatszak, illetve van nehany fura fazon, bar hol nincs. Ettol eltekintve szeretem.
ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Parszor voltam ott, mindig szex lett a vege, sztem jo hely
máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk az nagyon fontos szempont kedves utolso..👏🏿
tegnapelőtt 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!