Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rendbe fog jönni valaha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe fog jönni valaha a szerelmi életem?

Figyelt kérdés

Elnézést előre is, ha nagyon hosszú és zavaros lesz, de szeretném kifejteni.

Illetve még itt az elején tisztázni szeretném, a privát üzenetes szexkeresők hanyagoljanak, köszönöm.


Jelenleg végzős gimnazista vagyok.

Körülbelül 2 éve vallottam be magamnak, hogy meleg vagyok, azóta szoktam nézegetni is a fiúkat, persze nem feltűnően. A suliban tavaly láttam meg egy srácot, aki iszonyatosan bejött nekem, viszont kiderítettem, hogy heteró, így nyilván esélyem se lett volna nála.

Ez volt még 2022 decemberében. Azután nyilván próbáltam róla nem tudomást venni, de akármikor megláttam, zavarba jöttem. (Ez még később fontos lesz)

Eltelt pár hónap, betöltöttem a 18. évemet is, és 23 nyarán felregisztráltam egy társkeresőre, gondolva, hogy szerencsét próbálok. Rengeteg emberrel beszélgettem, de úgy éreztem nem találok senkit. 23 augusztusában azonban elkezdtem beszélgetni egy sráccal. Kifejezetten szimpatikus volt, határozott volt, jól is nézett ki, gyanús is volt, hogy minden olyan gördülékenyen megy. Szeptemberben találkoztunk is, a randi viszont borzalmas volt. Nem fejtem ki, de a lényeg az volt, hogy az ágyaba csalogatott, majd amint hazaértem, fel is szívódott. Kifejezetten rosszul esett akkor, de próbáltam nem gondolni rá, és ismét visszatértem a társkeresőre. Ott megismertem egy másik srácot, akiben szintén megfogott a határozottsága, ő viszont pár nap beszélgetés után már képeket kéregetett tőlem, én pedig az amúgy is alacsony önbecslésemnek köszönhetően küldtem is neki. Ez ment jópár napig, majd elkezdtem "elfoglalt" lenni, így sikerült elintéznem, hogy vége legyen a beszélgetésnek. Nem voltam képes a sarkamra állni, és megmondani az igazat, viszont éreztem, hogy ki vagyok használva. Hogy senkinek sem én kellek, hanem csak a testem.

Besokalltam, töröltem is magam a társkeresőről, de éreztem, hogy egyedül vagyok. Barátaim persze vannak, de azok mégsem olyanok, mint egy párkapcsolat, így a hiányérzetem jelen volt. Ismét visszatértem a suliban látott srác "idealizálására", bár továbbra is tudtam, hogy reménytelen az egész. Ezen pont sikerült is kibuknom otthon, édesanyám pedig felvetette, hogy talán nem is a személy tetszik, hanem csak a határozott férfias jelleme, ami átgondolva igaz volt.

Ez a felismerés sokat segített nekem, így már képes voltam kiverni a srácot a fejemből.

Elhatároztam, hogy időt adok magamnak, és nem kezdek el mindenki iránt rajongani, akinek ilyen tulajdonságai vannak. Ez egész sokat javított az önbecslésemen.


Eltelt ismét pár hónap, majd itt gyakorin megismertem egy srácot, akivel elkezdtünk beszélgetni. Viszont ebből a beszélgetésből is végül képkéregetés lett, itt viszont már képes voltam annyira a sarkamra állni, hogy nemet mondjak. Végül ennek a beszélgetésnek is vége lett szerencsére.


Viszont időközben rájöttem valami másra. Nem érdekel már senki. Persze ugyanúgy vannak srácok, akik bejönnek, (most is van egy, aki bejön) de már teljesen elengedtem az ismerkedést.

Úgy érzem elfogyott a lelki tőkém, és egyszerűen már nincs kedvem ismerkedni.

A másik ami feltűnt, hogy egyszerűen képtelen vagyok mások szeretetét befogadni. Totálisan bizalmatlanná váltam. Bárkivel elkezdek beszélgetni és kapok tőle bókot, egyszerűen képtelen vagyok neki elhinni. Nem is szoktam rá reagálni, inkább elterelem a témát.

Az kifejezetten jó, hogy lett végre önértékelésem, viszont valaha rendbe fog jönni ez az érzelmi "kisülés"? Képes leszek egyáltalán szerelembe esni valaha?


Tudom, hogy több helyen homályos a történet, és rengeteg részlet hiányzik, de ha azt kifejteném, az 3x akkora szöveg lenne.

Nagyon szépen köszönöm annak, aki elolvasta!



ápr. 22. 22:37
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
32%
Nem
ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Rendbe jönnek majd a dolgok, ne aggódj. Az a jó ha nem erőlteted a kapcsolat keresést, majd jön az magától, nem kell sietni. Meg idővel talán majd jobban ráérzel, ki mit akar tőled, és nem használnak ki ilyen könnyen.
ápr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Seráfitty! Ne törődj, tessék megszerezni az érettségit. aztán lehet lelkizni!


Ne hagyd magad kihasználni, ahogy az előző is mondja, hagyd, hogy jöjjenek a dolgok, nem köll semminek sem elébe szaladni, ahogy a francia mondja: laissez passer !

ápr. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

Hamar kisültél kiscsávó.

Ne félj, még annyi pofont kapsz az élettől hogy csak na.


Két három alklom és nem a herceg jött el fehér lovon, és máris besokalsz?


De közben meg már elég szépen átveszed a lekoptató technikákat, és alkalmazod te is. Mégis akkor mit vársz?


Van akikek csak sexre kellesz majd, ez így van mindenütt.

ápr. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

En mar 23 evesen offoltam a tarskeresest

Most 40 vagyok

Mindenki csak szexet akar, meg kihasznalni a masikat

Udv a meleg világba

ápr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem pedig ne add fel, én a mostani páromat is tenderen ismertem meg, és lassan 4 éve együtt vagyunk, együtt is élünk már. Nem mindenki kretén, a lényeg az, hogy idővel ismerd fel, hogy ki az és ki nem. Nem egyszerű egyébként, előtte én is sok komolytalan hülyegyerekkel ismerkedtem, de nem keredtem el, és meg is érte. Fiatal vagy, majd alakulni fog, csak ne merülj el túlzottan az önsajnálatban. :D
ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
*tinderen 😅
ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Ha szar volt randi, hogy kerultel az ágyába?
ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#6 Lölő, te vagy az?
ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#5

Igaz, hogy mindenki vagyis sokan arra mennek.

De Neked is sikerült azért valami kapcsolat vagy valamit kialakítani? :)

ápr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!