Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van értelme ennek az egésznek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki már lassan egy éve tudja hogy én meleg vagyok. Eleinte kavartunk kicsit, mivel bevallása szerint ő biszex.

Volt szex is, de neki nagyon nem volt komfortos és végül elengedtük ezt a vonalat. Pedig én nagyon élveztem és nekem ő volt az első.

Nemrég újra elkezdett felém nyitni és szeretne kapcsolatot.

Viszont nem igazán tudom mi változtatott benne hogy a szexet élvezze. Főleg hogy elvileg nem volt senki mással (mármint sráccal)

Ti mit gondoltok? Van értelme újra megpróbálni? Esetleg úgy hogy kapcsolat is legyen belőle?

Köszi a válaszokat előre is!

24/F


ápr. 24. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Mozgó hintán építettél már fel kártyavárat ?

Mert ha az sikerül,akkor a kapcsolat is sikerül majd a barátoddal.

Ismertem egy hasonló esetet, ott a meleg srác sérült nagyon, bő egy év után a másik elhagyta egy nőért.


" Mennyi időnk van " című könyv csodálatosan leírja ezt...

ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én bele mennék.

Érezzük jól magunkat egymás társaságát, amíg lehet.

Ahogy megismertem embertársaim

Amennyiben most téged nem vállal fel ismerősei előtt akkor te amíg nincs ló szamár is jó lesz szituációba keveredsz.


Hogy én ebbe bele mennék azért mert addig is jól érzem magam vele, és tisztába vagyok vele hogy le fog lépni idővel egy nő miatt, de én ezt Megtanultam kezelni. És nem nérülnék.

De ezt lehet már az elején meg is beszélném vele.

ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nérülnék-sérülnék
ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem élem bele magam hogy esetleg ez hosszabb távú lehetne. Viszont szerintem kihasználom az időt vele, amennyire csak tudom :)
ápr. 24. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, ha nem megy az úgy is kiderül
ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg és hagyd alakulni a jó dolgokat. Már az is jó, ha pár hónapig összejártok minden jóra.
ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nála "fedősztori" volt, hogy biszexnek mondta magát. Ez elég általános hárítási mechanizmus, és semmi meglepő nincs benne, hogy nem érezte jól magát, ha neki is az első ilyen volt. Összetett dolog, sok a lelki tényezője.
ápr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!