Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Rudasba akkor lehet leginkáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Rudasba akkor lehet leginkább melegekkel találkozni, amikor a törökfürdő részlegbe férfiak mehetnek csak be? Vagy nincs ilyen összefüggés?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez független. A férfinapokon sok hetero is van, csak hogy ne kelljen fürdőgatyát hordania.
ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Melegek mindenhol vannak. A Rudas sajnos már nem a régi! A férfi napokon teljesen váltakozó. De valóban vannak szép számmal melegek. De sajnos ott liheg a szemüveges kövér biztonsági őr mindenkinek a nyakában! De egyébként nem lehetetlen ismerkedni!
ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és gyakorlatilag az összes meleg a törökfürdő részen volt. Szóval egyáltalán nem független, mint ahogy az első mondja. Gondolom csak hasraütésszerűen tippelt valamit és még életében nem járt arra.
ápr. 24. 15:43
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenkor a férfiak teljesen meztelenül lógatják a farkukat?
ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, köpenyben vannak. Nem is értem mi értelme a férfi napnak így.
ápr. 25. 07:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Kár, lehet én is elmentem volna megnézni pár szép farkat..
ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Réges régen meztelenül is lehetett lenni. És nem 1 gruppen volt a medencében! Aztán jött a média botrány.... Azóta van biztonsági őr és azóta nem lehet szexelni! A wc ajtókat kicserélték átlátszóra. A biztonsági őr kő keményen néz mindenkit, különösen engem (mellbimbó piercingem van!) Ilyenkor megkérdezem tőle erélyesen mi van, valami nem tetszik? Ilyenkor egy kicsit visszább vesz! Sok emberre rá szól ha hangosan beszélgetnek. A kövér, alacsony, szemüveges és sántító öregre gondoltam! Jól le kell kiabálni a fejét!
ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy kis fehér kötényt adnak a belépésnél, ami kb térdig ér, és elől takarja a farkadat. A feneked teljesen szabadon van ilyenkor.

A medencék területén kötelező ez a viselet. De a szaunában és a gőzkabinban lehetsz teljesen meztelenül. A legtöbben azt csinálják, hogy hátra fordítják a kötényt és arra ülnek rá.


Azt sajnálom amúgy, hogy csak a hétfő és a szerda olyan nap, amikor este nyolcig van férfi nap.


25/f/bi

ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha vannak fiatalabbak, akkor lehet szép férfiseggeket bámulni:D
ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak azért fiatalok is. De szerintem a legtöbb 50+
ápr. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!