Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A vonzó és szép embereknek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vonzó és szép embereknek is lehetnek parafíliái, fétisei, szokatlan szexuális vágyai?

Figyelt kérdés
Vagy aki szép és vonzó, helyes és sportos, annak egészségesen fejlődik a szexualitása, és inkább a csúnya és visszataszító emberekben alakulnak ki a fétisek meg parafíliák az elfojtások és visszautasítások miatt?

ápr. 25. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kinézet függvénye .Mondjuk úgy,hogy érdekes dolgokat tudtam meg jóképű,értelmes emberekről,olyanokat, amiken enyhén szólva is csodálkoztam.

Illetve mélyen elszomorodtam...:/

ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze. Én nem szomorodok el semmin, mert természetes dolog.
ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1 Ne szomorodj el, mindenkinek van sotet enje is, es sok mocsoksag zajlik a hatterben nap mint nap, amit sokan nem hisznek el, amig meg nem tapasztaljak...
ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Más miatt lettem szomorú,de ezt nem írom ide...


# 1

ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet és van is.

Én nagyon jól nézek ki, és van fétisem is. :D :D

ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki huhog amikor a parafíliákról van szó, pedig a legtöbb embernek titkon van valami ilyesmi zakkanása. Csak ugye nem hangoztatjuk, mert "társadalmilag" elítélendő, ezt nevelték belénk. Ráadásul annyi különböző ilyesmi van, hogy ritka amikor két vagy több embernek egy társaságban ugyanaz lenne, így mindenki magában tartja, illetve ha kiderül valakiről akkor elítélik. Sokan úgy gondolják, hogy az övék még határeset, éppen még rendben van, de a másik már beteg.
ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nem kell rejtélyeskedned... igen, sok pedo és zoofil is van, van akinek gyermeke/háziállata is van...
ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sportos vagyok meg vonzó is, de egy csomó elfojtás és szorongás van bennem a szexualitásom miatt. Semmi komoly defektem nincs, de tévedés, hogy csak a "csúnya" emberek csalódnak, vagy magányosak. Bennem is bennem van az érzés néha, hogy bàrmelyik fiú farkába beleülnék, annyira vágyom rá. Ebben az esetben tök mindegy, hogy azért nincs senkim, mert ronda vagyok, vagy azért mert képtelen vagyok ismerkedni, és venni a jelet, ha valakinek tetszem.
ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, nekem is van
ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 gabor49 ***** válasza:
barkinek lehet nekem is van 50/f
ápr. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!