Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyaltátok már meg a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaltátok már meg a saját feneketek?

Figyelt kérdés

Szeretnék végre olyan embert látni, aki képes rá.


Bár tudom, hogy ehhez nagyon nagy hajlékonyság kell.



#self-rimming
máj. 1. 09:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges.

Bàr egyik munkatàrsam mes3lte, hogy fiatal korában saját magát le tudta szopni.. Érdekes lehet.

máj. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emberszabásúak erre valószínűleg tényleg nem képesek, amit kérdezel, bármilyen hajlékony akrobatista legyen is.


Viszont ha már magyar, akkor elmesélem, hogy volt egy magyar vizslám, akinél megpróbáltuk az Erős Pistát (hátha nem rágja tovább a bútorokat, bekentük mindnek a szélét), de a kedvenc nasija lett. Felteszem, hogy csípte is rendesen az outputnál, mert minden séta után olyan ügyesen kinyalta a saját seggét ((ahogy a mostani politikusaink szokták)), hogy ihaj!

máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

7-es, nagyon sokféle jógagyakorlat van.

Meg tudnád mondani, hogy ehhez konkrétan milyen gyakorlatokat érdemes végezni?

Esetleg van saját tapasztalatod is?

--

Az is nagy dolog, ha valakinek az önszopás megy. Gratulálok!

---

8-9-es, elhiszem :)

--

12-es, Nekem az az érzésem, hogy rendkívül kevés ember képes az önfenéknyalásra is. (Bár nem vagyok biztos benne.)

A kutyák tényleg könnyen megcsinálják. :)

--


Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat.

máj. 3. 12:15
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Hettinéni
máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az önszopás nekem is megy. Huszonéves koromig kis bemelegítéssel simán be tudtam kapni tövig a farkam, meg a golyóim is.

De a fenekem akkoriban is elérhetetlen messze volt, pedig próbálkoztam vele sokáig, hátha sikerülne. De sosem jött össze.


Szóval ez elég lehetetlennek tűnik nekem, hogy ember képes legyen rá. Pedig ha tudnám csinálnám. Az önszopást is csinálom sűrűn, szeretem, mert izgi.

máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!