Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik voltak már testépítővel/f...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak már testépítővel/full kigyúrt sráccal, milyen volt?

Figyelt kérdés

Akik voltak már testépítővel/full kigyúrt sráccal, milyen volt vele a szex? Mennyire volt élvezetes egy olyan testtel hemperegni, hozzábújni, dörgölőzni? A/P volt? Hogy viselkedett az ágyban?

Összességében jobb vagy rosszabb volt mint egy normál testalkatú sráccal?


máj. 12. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#1

Az a mackós alkat nagyon jó lehet. :)

máj. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam. A teste nagyon bejött, a farka is szép volt, elég jó méretes is, vastag is, hosszra is jó. De nem volt jó vele a szex. Nem dugott jól. Olyan monoton, gépies, robotos, unalmas, élettelen döfködés volt az egész, meg csak saját magára figyelt. Aztán cseréltünk, én dugtam meg őt. Végeztünk, felöltözött, hazament. Bennem meg olyan érzés maradt, miután elment, hogy ez egyáltalán nem volt nagy durranás, nem hagyott bennem semmilyen mély nyomot. Még közepesnek is nehezen mondható, inkább csak olyan közepesen gyenge volt az egész. Többet reméltem tőle, de hát ez van.
máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Borzalmas.
máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!