Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan találhatok párt 23 évesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatok párt 23 évesen?

Figyelt kérdés

Bármennyire is furán hangzik, 23 évesen még nem volt senkim. Egyetemista vagyok, legtöbbeknek már párja van ilyenkor. Ha esetleg valakiről megtudom, hogy meleg, kiderül, hogy évek óta barátja van, így próbálkozni is értelmetlen. Olyan érzés, mintha mindenről lemaradtam volna. Nem érdekelnek az alkalmi kapcsolatok (számtalan "felkérést" kaptam már, még pároktól is!), azt sem szeretem, ha valaki gumi nélkül tolja az anált fittyet hányva a kockázatokra. Online ismerkedő felületeken nem vagyok fent, így nehéz az ismerkedés. Személyesen senki nem mondaná meg rólam, hogy a srácokat szeretem, nem akarok nagyképű lenni, de nem nézek ki rosszul.

23F



máj. 13. 17:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami kompromisszumot mindenképpen kell kötni. Olyan úgysem lesz, hogy minden tökéletesen meg fog felelni az elvárásaidnak.
máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig csak olvasni jártam ide, de kérdező az előző kommented alapján engedd meg, hogy meg fogalmazzak egy tényállást:

Amennyiben tényleg annyira hiper-szuper felsőbbrendűnek érzed magad, mint ahogy azt az előbb jelezted is a pór nép felé, akkor most figyelj: egy kib@szott Sheldon Cooper vagy, elég nagy fiúvà cseperedtel már, hogy megertsd, neked is kell tenni azért, hogy legyen valami, nem csak várni a csodát. Próbálkozással is durva nehez, nem ha még kiskiraly erzeteddel csak várod a csodát...

máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
62%
#9 lehet, persze, hogy lehet. Aztán verheted ki magadnak a marha nagy felsőbbrendűség érzéseddel :)
máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%

"Most ezzel azt akarod mondani, hogy orvostanhallgatóként nem lehet egy cseppnyi felsőbbrendűség-érzésem sem? xd"

:D :D :D hat baratom, en akkor sem allnek szoba egy magat felsobbrendunek kepzelo egyennel ha NASA-kutato lenne. Sok sikert!

máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%

Tyuha, teged most tomjenezni kene amiert orvostanhallgato vagy?! Hat hidd el, hogy a kutyat nem fogja erdekelni, hogy az vagy. Most kozgazdaszkent szarjam magam ossze, vagy a legtobb meleg, amiert amugy a melegek koztudottan magasan iskolazottak, tehat szerintem az egyaltalan nem szamit kuriozumnak ha valaki diplomas, sot inkabb az alapveto elvaras iranyaba konvergal. Most az, hogy orvos..hat nem tudom. Nezopont kerdese. Itt mire vagy olyan buszke? En inkabb ulok egy irodaban es unnepeken otthon, mint pl a nyolcan eves bacsikanak szenteste kossem be a katetert. De nezopont kerdese:D


Ui: az de felsobbrendu lesz ha rezidenskent majd bevagnak az infektologiara vagy az egesire. Akkor aztan igazan felsobbrendu lehetsz majd😂

máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Orvos nem csinál olyan piti dolgot, mint a katéter bekötése, arra ott vannak a nővérkék:DD
máj. 14. 20:39
 17/29 anonim ***** válasza:
88%
Igen biztos agymutettel fogsz kezdeni egybol, piti dolgokkal ne is foglalkozz:D
máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Magányos lesz az életed a felsőbbrendű érzéssel.


Nekem phD-m van, a párom pedig építési vállalkozó érettségivel. Ő sokkal jobban keres, mint én az egyetemen. Egyikünk sem tartja magát többre a másiknál.

máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
#16 ilyen hozzáállással (mások lenézésével) valószínűleg nagyszerű orvos lesz belőled
máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
66%
Egy orvosnak nem sok ideje fog maradni személyes kapcsolatokra se xd
máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!