Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet homoszexuális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet homoszexuális?

Figyelt kérdés
Aki a közösségi oldalakon “kedveli” a Pride mozgalmat, az meleg?

máj. 24. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlen meleg. Több ismerősöm is kedveli,jelezvén,hogy elfogadja.
máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlen. Én sem vagyok sem meleg, sem biszex, és amikor még volt fb-m meg instám, követtem. Azért, mert elfogadom a homoszexualitást és a biszexualitást és minden mást is, és követtem, mert jó, hogy a mai világban ennyire felmerik vállalni (legalábbis itt ahol én élek, nem magyarország). De ettől még nem vagyok meleg vagy biszex.

27N

máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Vagy Ally. Elfogadó, támogató. Sok esetben heteró családtagok, rokonok, barátok, vagy csak egyszerűen nyíltan és szabadon gondolkodó emberek. Még zászlójuk is van.

[link]

máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Igen, lehet.

"Aki..." Nem.

máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én meleg vagyok, de semmilyen közösségi oldalon (mik is azok, amikre gondolsz a facsebúk mellett, mert azon se vagyok már fönt?) nem gondolom, ha valaki bármit lájkolt valamit, az úgy is van.


Lehet, hogy megtetszett neki valamiért, lehet, hogy emiatt támogatja éppen a mozgalmat.


(--> remek példa: apukánk halála első évfordulóján a húgom kiposztolta egy fekete háttérben égő gyertyával a következő üzenetet: "Apu, nem tudod, mennyire hiányzol. (PONT! - mert aki ismer minket, tudja, hogy annyira nem hiányzik.) Eredmény: 183 lájk, főleg olyanoktól, akik nem is ismerték a fatert, 24 különböző üzenet, s kapott e-mailt és sms-t is rendesen.


Tehát nem biztos, hogy fontos az, ki mire kattintott - esetleg kérdezd meg tőle, ha ennyire érdekel!

máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem vagyok meleg. A Prideon én is voltam már és valami baromi sok jó nő volt kint. Heteróként is lehet velük ott ismerkedni.:)22F
máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!