Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fogtad, nyaltad-e már meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogtad, nyaltad-e már meg egy munkatársad, főnököd, haverod herezacskóját, hogy történt, és milyen tapintása, illata, íze volt?

Figyelt kérdés
máj. 26. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy munkatársam, ahol dolgoztam ott tudtunk csak találkozni. Vele szex is volt, úgyhogy a kérdésre igen a válasz, illetve tusfürdő illata volt. :))
máj. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak haveromet. Kozosen vertuk aztan igy alakult. Nem volt kellemetlen illata, az ize pedig semleges bőr volt.
máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Csak fordítva. Ő nekem.
máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Haverom többször fogta már meg a golyóim
máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4: Milyen okból és hogy reagáltál rá?
máj. 27. 19:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát volt több eset is, privátban mesélek szívesen részleteket, mert ő is gyakorizik, nem akarom, hogy azonosítsa, hogy róla van szó
máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Bár nem ide vág, de én imádom a zacskót,nyalni, szopni.

Semleges bőr íze van, a szaga a higiéniától függ, volt már ilyen is olyan is.

máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: Ha egy kis illata van a zacskójának, az nem baj. Volt, hogy a barátommal vendégségben voltunk, és hazaérve szoptam le, rögtön ahogy beértünk a lakásba. Mivel indulás előtt lezuhanyoztunk, csak pár órás volt a farka, töke, így nem zavart, sőt, inkább férfias volt tőle...
máj. 28. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Ha erre izgul a kérdező:

tulajdonképpen igen, hiszen az a barátom, akivel közös céget alapítottunk, végülis a főnököm volt.


Rengeteget utaztunk együtt kül- és belföldön egyaránt, néha a kocsiban útközben 'piszkálódtunk', de hazaérkezve félretettük a protokollt, s egymásnak estünk, volt, hogy még a kádba sem hagyott belépni, leszopott - az együtt töltött nap visszafojtott energiája csak kijött rajta... :-D


Ha igazán a főnökeimet nézem, azok mind 60 feletti összeaszott nénik voltak, kivéve a jelenlegit, de neki egy másik kollégám a férje.

máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 jó barátom aki egy párszor megmasszírozta már a golyóim.
jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!