Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lassan tényleg már használhata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan tényleg már használhatatlan az ingyenes Rómeó, Grindr?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után újra felregisztráltam grinderre. De elképesztő,hogy kb már semmit nem lehet az ingyenes verzióban. Már azt sem tudom megnézni,hogy ki küldött "tűzet" (tappolt) csak 1 ideig. Ergo ha dolgozok és csak utána nézem (vagyis csak akarnám) már nem engedi.. Pesten ugye sok a felhasználó. Nagyon szűk a határ amire bead embereket. Sokszor már 4-5 km-re arrébb lévőket csak prémiummal tudnám megnézni..

máj. 26. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szar, engem pl kitiltottak mert korábban már volt egy profilom. 😂
máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Kedden tapsoltak. Ma is látom.
máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Ők is pénzből élnek, a beetetési időszak véget ért.
máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Melóba hogy tüzeljenek ahoz előtte egy órával be kellet hogy legyél jelentkezve.

Belvárosba kénytelen az ember befizetni mert nem 4-5km alatt tellik be az ingyenes rész hanem 600m en belül.

YouTube sincs ingyen. Pedig ott is van reklám dögivel.ha nem fizetsz elő és nem tudsz minden szolgáltatást igénybe venni.

Fogyasztói társadalomban élünk.

máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
a romeo nagyon gáz lett, most már ők is elkezdtek elmenni a pénzlenyúlás irányába. töröltem is magam. meg ezek az árak nem ránk vannak szabva, tindernél is 10-15 ezer ft a havidíj? normálisak ezek? nyilván van egy lehúzás benne is. a youtubeot hagyjuk már, minden 2. reklám soros meg brüsszel, és a google minden évben rekord nyereséggel zár de közben picsognak hogy nincs pénzük lóvéra
máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Romeoval csak az a bajom, hogy amikor regisztráltam, akkor még magyar nyelven tettem. Az új változattal ez megszűnt, pedig akár milyen csodának tartják, még vannak magyarok, akik magyarul beszélnek, külhoni nyelveken meg nem tudnak.

Amúgy én is ingyenesen használom, de a fenti dolog kivételével én nem vettem észre sok változást. Igaz, vidéki vagyok, de járok nagyvárosokba (Pestre is).

Az előttem szólókhoz csatlakozva annyit tennék hozzá: "Köszönjük, hogy itt vagy 'áldott' kapitalizmus!" ("Hogy inkább kötötték volna fel kétnapos korában." Idézet Bendegúztól... :D)

máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha normális áron, magyarul regisztrálva és biztonságos módon menne a fizetés, akkor még gond sem lenne.

De az árak tényleg magasak.

Aki nem jól beszél angolul, azt sem tudja, mire kattint. Azért netes fizetésnél ez gáz.

máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hosszú ideig én is próbáltam ott szerencsét de nekem nem sikerült megbízható fiúkkal osszeismerkednem. Viszont nagyon sokan vannak fent az biztos.
jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!