Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek: Anális szex - síkosít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek: Anális szex - síkosító nélkül, gumival?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha síkosító nélkül csináljuk, fájhat a passzív félnek első alkalommal?


Csak bi és meleg srácok válaszát várom, így aki ír, az egyben elismeri, hogy egyike a felsoroltaknak! :)



2012. máj. 1. 00:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, amit utoljára írtam arra még várom a válaszokat :)
2012. máj. 1. 02:52
 12/26 meleg-film-felirat válasza:
100%
Jól kinyalod előtte, sok sikosító... és igen, fájhat, főleg ha az első neki... neked meg ha nagy a farkad, akkor meg pláne!
2012. máj. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az elsőnél valóban számít az hogy ne legyen a méret vastag mert akkor fájhat a behatolás.

Körültekintően kell csinálni beszéljétek meg és akkor jó lesz minden.

Persze az első mindig fáj egy kicsit.Aki azt mondja nem az nem is igen tudja.

És ha van köztetek igaz szerelem a társaddal akkor érte meg vállalsz ennyi kis érzést.

Hát én ennyi fűznék hozzá.

2012. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%

Mindenképp kell gumi. A végbél nemv eléggé tiszta, fertőzést kaphasz, mégha mindketten szüzek mvoltatok is.


A síkosító több alkalomra is elég, és gondolom tervezel még szexelni az életben, szóval több alkalomra lebontmva már nem olyan sok.

2012. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
pedig gumi nélkül jobb...mert ugye az előváladék is könnyíti a bejutást (de gondolom azért írtad h olvasunk utána mert ha gumi nélkül csinálod akkor felrepedhet a végbél) de ha nem akarsz síkosítót használhatok krémet és nyálat:D
2012. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
hát megpróbáltuk... A végeredményt inkább ne részletezzük, de azért köszi a válaszokat...
2012. máj. 2. 01:30
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
miért nem részletezed?:(
2012. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Béla211 ***** válasza:
100%
Mert a magán ügye.
2012. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Akit nagyon érdekel annak privátban nagyon szívesen leírom, de ide nem akarom...
2012. máj. 4. 13:21
 20/26 anonim ***** válasza:

én csak most láttam a kérdésed és aktívként írom, hogy síkosító nélkül még nekem is fáj az anál szex, feltételezem barátomnak még inkább.. :S

amúgy érdekelne privátban, hogy mi történt.. :S talán tudnék segíteni nektek valamiben. :)

2012. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!