Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ha nem látjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ha nem látjátok érzitek, hogy gumival vagy nélküle dugnak meg?

Figyelt kérdés
Amúgy jó érzés? Milyen egy jól dugó srác? Szeretnék jó lenni:)

2012. aug. 4. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2012. aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne érezném.De gumival már rég csináltam, mert nem jó.

Hát ezt nem lehet elmagyarázni, a lényeg, hogy érzéki legyél. Ha szereted azt akivel csinálni akarod akkor biztos jó leszel.

Én pl azt szeretem ha felváltva gyorsan és lassan d*gnak.És közben megcsókolnak:)

2012. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Engem még csak gumival dugtak, de szerintem érezném a különbséget. Nagyon jó érzés:) Milyen a jól dugó srác? Hát, először is jól néz ki:) Ami pedig a technikákat illeti, fontos a behatolásnál a fokozatosság. És ne mindig csak kutyapózban csináld, érdemes szemből is, például ha a srác lábait a válladra teszed és úgy hatolsz a fenekébe, aztán ráfekszel, így személyessé teheted:)
2012. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!