Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha vkit análisan megdugok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vkit análisan megdugok és fáj neki akkor milyen baja lehet?

Figyelt kérdés
Ugyanis van egy partnerem aki szeretné ha análisan dugnám, stb de mikor csináltam fájt neki. Viszont megbeszéltük kiderítjük lehet-e bármi baja ha ezek mellett mégis dugom. Elég szűk szegény. Ha lehet ne beszólásokat írjatok. Az egészség kategórián törtem a fejem de rájöttem itt többen olvassátok és sex is a téma.

2012. aug. 21. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj neki, talán finomabban kéne csinálnod... Több síkosítót kell használni, és tovább izgatni(először csak egy ujjal aztán kettővel, és csak eztán a péló). Ki fog tágulni, és nem fog neki fájni. Ennyi.
2012. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot de az érdekel mi baja lehet ha NEM állok meg!
2012. aug. 21. 20:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát,nem is tudom miért fáj neki,ez nem bejárat normálisan...

Tágítani kell,sikosítani,és óvatosan.

2012. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Gátszakadás, legrosszabb esetben, és akkor go a sebészet és műtét.
2012. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Berepedhet a végbele, gátja, stb.
2012. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha vkit análisan megdugok és fáj neki akkor milyen baja lehet?"

hát fáj neki... legjobb esetben más baja nincs, de ezzel nagyon kell vigyázni, mint ahogy az előttem lévők is írták: síkosító, ja meg persze a megfelelő ráhangolódás, csak óvatosan, kerüljétek a gátszakadást!

2012. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Erre való az előjáték és a síkosító. Ujjazással, szájjal lehet sokat lazítani az izmokon. Legyél veletürelmes, válasszatok olyan pózt, amikor könnyebb a behatolás.

Fontos a síkosításis, hiszen a végbél nem nedvesedik magától mint a punci.

És mindenképp legyen gumi, mert ha nincs kb. ugyannanak vagy kitéve mint ő. Szóval olyan gumit amit nem old a síkosító.


Ha bereped a bőr, a széklet állandó fertőzésveszélyt jelent. Gombák, gyulladás, nemi betegségek... Nehézkessé válik a leülés, ez mondjuk szociális kellemetlenség is.

2012. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én birom, ha fáj nekem.
2012. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Más dolog a fájdalom és más a sérülés. Ha a fájdalomra gerjedtek akkor is van olyan megoldás, ami nem okoz hetekig tartó problémákat.

Ha szerted, gondolom ez is szempont.

2012. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Már mindenki leírta, hogy milyen baj lehet..bár szerintem csak kisebb bőrrepedés lehet, persze ha nem úgy dugod mint egy állat.

Nah akkor:Mennyi ideid tágítottad és hogy? Fontos, hogy fokozatosan. Az ujjaiddal majd a nyelveddel. Óvszert használtatok?Síkosító?Vegyetek síkosítós óvszert+még rendes síkosító.

Szerintem ha a hátán fekszik ás úgy tágítod az jó. De persze kutyapózban is. Ha már benne vagy ne egyből dugd be az egészet hanem szép lassan. És az elején csak lassan.

Az is lényeg, hogy ő is kívánjon és el legyen lazulva. Ti jártok amúgy?

Jah és még valami eszembe jutott de ez lehet hülyeség.De nem lehet, hogy a srácnak aranyere van?Mert akkor még óvatosabban kell análisan csinálni.

2012. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!