Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Facebookon hogyan ismerkedhetn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon hogyan ismerkedhetnék meleg srácokkal?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon az egyik válaszban olvastam, hogy facebookon is lehet melegként ismerkedni. Létrehoztam egy kamuprofilt és ismerősnek jelöltem vagy lájkoltam sok dolgot, amit a facebook kiadott a "gay" szóra. De ismerkedni még nem tudtam. :(

2012. szept. 1. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

bocs az offért, de szerintem facebookon nem nagyon lehet ismerkedni, legalább is úgy nem hogy 'hűű de helyes! akkor most bejelölöm és majd megismerjük egymást' mert eleve én pl vissza se jelölöm az ilyeneket, vagy aki vissza is jelöl, hülyének néz majd ha ráírsz.

facebookon olyanokat jelölsz be akiket mondjuk egy szórakozóhelyen ismertél meg, vagy munkahelyről, esetleg suliból ismeritek egymást.

szóval nem társkereső oldal, tényleg próbálkozz máshol ha neten akarsz ismerkedni, pl tinirandi.hu?

remélem azért tudtam segíteni:)

2012. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Facebook annyira nem jó szerintem. De bárhol lehet, én pl itt találtam azt akivel járok :)
2012. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia , ha szeretnéd ismerkedhetünk facebookon ! Korod persze csak ha publikus :)
2012. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

őőő nem volt még ez a kérdés? mert nekem nagyon úgy rémlik h válaszoltam már rá.

Amúgy van egy melegcsoport fészen amiben benne vagyok, ha gondolod beszervezlek.

2012. szept. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal célravezetőbbek a meleg ismerkedési oldalak, pl. a Hotbull, vagy a Planetromeo.
2020. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!