Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek jogos volt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt, hogy beszóltak? (meleg téma, részletek lent)

Figyelt kérdés

Barátom ma elutazott a szüleihez és én vittem ki a vasútállomásra. Amikor megjött a vonat, megöleltük egymást és adtunk egy puszit egymásnak (nem smároltunk!). Ekkor egy 4 főből álló, agyatlannak tűnő társaság lépett oda és elkezdtek beszólogatni mindent, hogy az "ilyen kis b...knak ott lenne a helyük a vonat alatt..." stb. Barátom felszállt, de utána még nekem is mondták a szidalmaikat. Én nem szóltam semmit, hanem gyorsan eljöttem.

Tényleg ennyire erkölcstelen dolgot csináltunk??


23/F



2012. szept. 8. 21:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne foglalkozz az ilyenekkel. Természetes, hogy mindenki megnézi az ilyet, de beszólogatni elég bunkó dolog. Semmi közük nincs hozzá, tényleg szard le.
2012. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
ja és egy puszi nem nagy dolog, nyugi
2012. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem néztek ki úgy mint egy nő, és nem hangsúlyoztok úgy mint egy kis r*banc, meg nem a tér közepén faljátok egymást, szerintem ez elnézhető... Bár nem rajongok a homokosokért, de túlzás volt amit csináltak. Csicskák az ilyenek, nem kell velük foglalkozni.
2012. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
8%
Igen az volt.
2012. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért jelölted meg címkének a jobbikot?:O
2012. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

"Miért jelölted meg címkének a jobbikot?:O"


Mert feltételeztem a beszólogatók politikai szimpátiáját.

2012. szept. 8. 22:46
 7/23 anonim ***** válasza:
8%
Nekem semmi bajom a melegekkel.Csak azt nem bírom mikor kint vonulgatnak fel az utcán.Na mindegy,szerintem ez hogy ki milyen szexuális hovatartozású az mindenkinek a saját magánügye,ami nem tartozik a külvilágra más emberekre.Amúgy,örülj hogy nem vertek meg,mert szerintem sokan utálják a melegeket.
2012. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Bunkók, ennyi, nem kell törődni velük. Ha minden meleg pár felvállalná így egymást, az emberek egykettőre megszoknák, a b*romarcú társaság meg előbb-utóbb megunná a beszólogatást :)
2012. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
nem volt jogos... sőt, bunkóság volt. egyzserű bunkóság.
2012. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
A 4 fős társaságot megillethetted volna 4 jó nagy ökölcsapással.
2012. szept. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!