Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek jogos volt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos volt, hogy beszóltak? (meleg téma, részletek lent)

Figyelt kérdés

Barátom ma elutazott a szüleihez és én vittem ki a vasútállomásra. Amikor megjött a vonat, megöleltük egymást és adtunk egy puszit egymásnak (nem smároltunk!). Ekkor egy 4 főből álló, agyatlannak tűnő társaság lépett oda és elkezdtek beszólogatni mindent, hogy az "ilyen kis b...knak ott lenne a helyük a vonat alatt..." stb. Barátom felszállt, de utána még nekem is mondták a szidalmaikat. Én nem szóltam semmit, hanem gyorsan eljöttem.

Tényleg ennyire erkölcstelen dolgot csináltunk??


23/F



2012. szept. 8. 21:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Hozzánk is odajöttek múltkor (meleg barátaimmal voltam) persze hogy belém kötöttek, mert kicsit pöszén beszélek, és azt mondta hogy én rányújtottam a nyelvem. Régóta figyeltek már minket, csak azért jött oda a szemétláda cigit kérni hogy valamelyikünkbe beleköthessen. Ja, és a Jobbik meg tényleg nem odavaló, az említett társaságban ugyanis több hiperpigment. is volt.
2012. szept. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Béla211 ***** válasza:
87%
Amúgy ha egyedül vannak nem szólnak be. És gyávák végső soron csak azért nem ütötték meg őket. Nem csináltatok semmi rosszat mi is szoktunk a barátommal ölelkezni mikor hosszú ideje nem látom és vár a busz megállóba akkor már volt hogy a nyakába ugrottam:D De nekünk még ilyenért senki nem szólt be.
2012. szept. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
persze a lepontozás az megy. ez Magyarország! Gratulálok! Beszűkült agyú, maradi, suttyó, b*romarcúak! Nem mondanám, hogy annyira támogatnám a melegeket, de tény, hogy semmi közöm nincs hozzá. És ezzel tisztában is vagyok! SENKINEK SEMMI KÖZE HOZZÁ! Jó lenne már felfogni!
2012. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

Most ő mit tehet arról, hogy meleg? Így boldog! El kell fogadni! S*ggfejek!


Nehogymár összeomoljatok egyetlen puszitól! Megnézzük persze, mert fura! Egy smárolásra már lehet, én is beszólogatnék! De ez semmi!!

2012. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha végignézhettem volna ezt a jelenetet, én speciel tuti odamentem volna és mellétek álltam volna. Hányinger ez a színvonal, ilyeneket megengednek maguknak az emberek? Gratulálok!

Egyébként semmi botrányosat nem csináltatok, én kifejezetten örömködöm, mikor két srácot látok pl összebújva a buszmegállóban, szerintem aranyosak.:) (nő vagyok)

Én ott helyben tökön rúgtam volna mind a négy homofób szemetet:D

2012. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Béla211 ***** válasza:
100%
Ilyen testőr kéne minden meleg pár mellé:D Egy harcias amazon::)
2012. szept. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kis drága jól tetted, hogy nem foglalkoztál velük:)) Nem volt joguk beszólni. Sőt ha még visszafogottan smároltok vagy szájra puszi még akkor sem.
2012. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%
Légy nyugodt, semmi erkölcstelen dolgot nem műveltél. Melegek vagytok, ez van, boldog pár vagytok, kész, néha az egyik elutazik, hogy meglátogassa a szüleit, ekkor elköszön egymástól a pár, mert sokáig nem látjátok egymást, egy csók érthető ilyenkor. Nem vagyok melegvédő, de tudom hogy semmivel sem rosszabbak, mint mi, és nekik is van mindahhoz joguk, amihez nekünk heteróknak, pl. a csók. De nem csókolóztatok, ahogy te is írtad, hanem arcra puszi volt, urambocsá'. Én a legjobb barátomnak is adok arcra puszit néha, mert tényleg jó barátok vagyunk( félreértés ne essék, nem vagyunk melegek), szinte testvéri a viszony. Aki ezért megszól egy embert, az vagy féltékeny vagy egy lelkileg és agyilag fogyatékos valaki. És az hogy nem váltottatok csókot is csak azt bizonyítja, hogy több emberség van bennetek, mint azokban a kötekedő tróger balf@szokban. Már elnézést a vulgaritáért.
2012. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi olyan dolgot nem csináltál, amit egy Nyugat-Európai CIVILIZÁLT országban ne viselt volna el az utca népe. Persze, itt, Fél-Ázsiában másképp mennek a dolgok, de ne is foglalkozz vele, amíg nem fajul tettlegességig, addig szard le. Mellesleg, egy csomó hetero srác szintén ad puszit egymásnak, sőt, láttam már egymással smároló heterokat is, szóval végképp nem értem az "úriemberek" fennakadását a dolgon.

Mindenesetre, get over it!

18/F (biszex)

2012. szept. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
én most voltam Franciaországban, és a ott a férfiak is (heterok) rendre puszival üdvözlik egymást. szóval ez a kultúrától függ. akik meg más kultúráját nem képesek tolerálni, azok a büdös pondrók :D , na csá.
2012. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!