Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Egy kutatást szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Egy kutatást szeretnék végezni. Kinek melyik típus jön be a legjobban?

Figyelt kérdés

-affektáló, hajtűdobáló, lányosabb rucik

-nyunyoka (lányos de azért nem annyira)

-közepes, tehát se nem túl férfias se nem túl lányos

-férfias

-extra férfias igazi macsó

-érzelmes közepes férfiassággal

És azt is írjátok oda, hogy ti esetleg "nyunyok" lányosak vagy férfiasak vagytok.



2012. okt. 4. 21:49
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
66%

Egyénileg megélni a nemiségüket..

Az azért elég gáz, ha valaki férfiként csípőgatyában, a fenekét riszálva, lakkozott körömmel éli ezt meg úgy, hogy a hóna alá csapva közlekedik egy csomó női trendi magazinnal (Cosmo pl.) meg a Szex és New York a bibliája (létező személyről írtam).. Enged meg, hogy a saját nemem iránt érdeklődőként szabadon hányhassak ha ilyet látok. Köszönöm.

2012. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

Nekem a külsőleg macsó, kemény, de belsőleg érzelmes pasik jönnek be (pont olyan akivel együtt vagyok :D )

Én magam pedig vhol az első és második kategória környékén vagyok, nem lányos ruhákban ,de nagyon lányos viselkedéssel.

Én 16/F meleg

Pasim 17/F biszex

2012. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

Igen igazad van. Attól, hogy valaki lányos nem biztos, hogy egy férfiassal kell járnia. Hülyeséget beszéltem.

Hát igen nem kéne elítélni az affektálókat se.

Előző nem riasztalak de vigyázz a biszexekkel. Nehogy elhagyjon egy nőért vagy megcsaljon:s

Nem mondom, hogy az összes olyan, de lehet.

2012. okt. 7. 21:43
 44/57 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező! Igen inkább csak a 23 alattiak jönnek be, nem tudom, ez a mániám! Én 25 vagyok, de fiatalabbnak néznek a koromnál :)


Szóval mindenkinek van gyengéje, nekem a fiatal helyes jópofa srácok, akiknek természetesen hetero kinézete van! ;)

2012. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Én férfias vagyok nem extrán de azért egyáltalán nem néznének engem melegnek. Én is a férfiasak de érzelmileg fejletteket szeretem.
2012. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Tökéletesen igazad van, vigyázok a biszexekkel, az én drágám is eléggé ki van oktatva h meg ne csaljon és ne próbálja külön témának tekinteni a nővel való kapcsolatot, mert nem akarok úgy élni h valaki mássak is meg kell osztoznom a pasimon, szóval megmondtam neki h vagy egy nő vagy én, lehet választani, remélem megértette a dolgot...

2012. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:

Igazad van. Az is megcsalás lenne, ha nővel csinálná.

De én sose értettem, pl hogy egy bi pasinak ha van csaja, hogy bírja ki a saját neme nélkül. Mert csak bi, kívánja a saját nemét hiába szerelmes.

Egyébként biztos nagyon aranyosak lehettek legyetek együtt sokáig.

2012. okt. 8. 22:53
 48/57 anonim válasza:
minél férfiasabb :) "nyunyóka" bi
2012. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 A kérdező kommentje:
Hm.....:$
2012. okt. 9. 12:45
 50/57 anonim ***** válasza:
már elég válasz jött össze, csinálhatnál egy összesítést grafikonokkal meg minden, ha már kutatást végzel :P
2012. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!