Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszbikus lennék? (Többi lent. )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lennék? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Eddig biszexuálisnak vallottam magamat, mert bár vonzódom a nőkhöz ugyanúgy elvagyok a pasikkal is. Egy jó ideje már nincs barátom, és nem is szeretnék, mert tudom, hogy a párkapcsolatba beletartozik a szex is, és valahogy nincs gusztusom(elnézést a kifejezésért), hogy valaki a farkát úgymond belém rakja.. Nem undorom attól, hogy járjak pasival, egyedül nem vonzanak szexuálisan, a nőkkel ellentétben. Teljesen el tudom képzelni, hogyha idősebb leszek akkor egy nővel éljek párkapcsolatban. Ez már komplett leszbikusság lenne?

20N



2012. okt. 5. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez már az...
2012. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
igen
2012. okt. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez a jelenlegi helyzet. Idővel bárhogy alakulhat. Most a nők iránti vonzódásod elnyomóan domináns. Vedd könnyedén! ;)
2012. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 VVMMvvmm ***** válasza:
100%

Nem tudom, de remélem megtalálod a helyes döntést és a

párodat.

2012. okt. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre csak te magad tudod megadni a valaszt,ha melyen magadba nezel.
2012. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az lennél.

Voltál már férfival?

Valami rossz élményed volt?

2012. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
igen, leszbikus vagy
2012. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Zsazsa92 ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet velem is,de fullra;(sztem igen,leszbikussàg,és én ettöl tartok,mert nem akarok az lenni
2012. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Korábban én is biszexuálisnak tartottam magam, de aztán rájöttem, hogy ez nem az. Lányok, fogadjátok el magatokat, hiszen ki, ha ti sem?:) (Bár tény, hogy esetetekben csak ti tudjátok - de nem éri meg önbecsapással próbálkozni.)
2012. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Voltal mar novel szexualisan? Mert ha nem, akkor nincs mirol beszelni szerintem. Tobb novel is voltam szexualis kapcsolatban, es bar parkapcsolatra is nyitott voltam, meg csak biszexnek sem mondanam magamat. Most egy ferfivel elek, es vele tervezem az eletemet. A szex nekem jo ferfivel is novel is, viszont tudom, hogy novel akkor probalnam meg a kapcsolatot is, ha ez a mostani nem mukodne (mert akkor ugy ereznem,hogy tul eros egyeniseg vagyok egy ferfihez). Tehat szerintem nem feltetlenul vagy leszbikus, vagy biszex, foleg ha voltak mar pasid. Meg fiatal is vagy, az meg meg eldol majd mit hoz az elet, azt vard ki.
2012. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!