Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszbikus lennék? (Többi lent. )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lennék? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Eddig biszexuálisnak vallottam magamat, mert bár vonzódom a nőkhöz ugyanúgy elvagyok a pasikkal is. Egy jó ideje már nincs barátom, és nem is szeretnék, mert tudom, hogy a párkapcsolatba beletartozik a szex is, és valahogy nincs gusztusom(elnézést a kifejezésért), hogy valaki a farkát úgymond belém rakja.. Nem undorom attól, hogy járjak pasival, egyedül nem vonzanak szexuálisan, a nőkkel ellentétben. Teljesen el tudom képzelni, hogyha idősebb leszek akkor egy nővel éljek párkapcsolatban. Ez már komplett leszbikusság lenne?

20N



2012. okt. 5. 23:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ES meg annyit kerdeznek, hogy te mit szeretnel legbelul? Mert ha eredendoen gyerekkorodtol kezdve nem voltal leszbikus, akkor nyilvan valahol ez belso dontes kerdese is. En megertem azokat a noket akik leszbikussa valnak, mert voltak ilyen korszakaim. Aztan talaltam egy nagyon rendes pasit, aki ritka mint a feher hollo, es ugy gondoltam, hogy ez igy jobb lesz megiscsak. Mindenesetre szerintem mindegy melyik nem tagjaval leszel boldog.
2012. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát voltam nővel is, és pasival is, de mint leírtam a női oldalt választanám. Mármint nekem ezzel az egésszel nincs nagyobb problémám egyszerűen jó tudnia az embernek, hogy mi/ki is ő valójában. Talán családot, és az életemet férfi mellett tudnám elképzelni, viszont ha jobban belegondolok akkor nővel jobb lenne + a hetero párkapcsolatomban nem lenne szex, ami ugye egy elég zavaró tényező lenne.
2012. okt. 8. 15:51
 13/14 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy minek nevezzuk ezt, a lenyeg, hogy legy boldog. Van egy ismerosom mar 45 eves, es 10 eve novel el, azelott meg ferfival elt. Nem tudom, hogy akkor o most leszbikus- e, de nem is szamit igazan.
2012. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak ne aggód túl a dolgot. :)


Én kb. hasonló helyzetben vagyok, de nem vallom magam se leszbikusnak, se biszexnek. Minek kell beskatulyáznom magam? Nem az számít, kivel vagy és hogyan, csak az, hogy boldog legyél valakivel (vagy egyedül).


18/L

2012. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!