Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi és meleg fiúk! Tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi és meleg fiúk! Tényleg csak szexre van igényetek?

Figyelt kérdés
Régóta keresek partnert, de nem nagy sikerrel. Simi, ölelés, bújás, csók és szex. Erre volna igényem, de a szex előtti rész vhogy senkinek nem fekszik:( Tényleg nincsenek olyan srácok akiknek erre lenne igényük?

2012. okt. 9. 10:03
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
kedves 6os,tehát te jársz/élsz egy lánnyal de néha kefélteted magad srácokkal is?nem érzed rém kellemetlennek hogy színlelsz és átvered a barátnőd?
2012. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13%
Nincsen barátnőm de alakalmi partnereim vannak, rövidebb kapcsolataim is. Ugyan is biszex vagyok érted te idióta? De egyszerre soha nincs két vas a tűzben, de amíg a lányokkal hajlandó vagyok nyílvánosan mutatkozni addig a fiúkkal nem. Ezzel mégis mi a fa*sz bajod van?
2012. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok meleg pasi a szexre bukik. Én a másik véglet vagyok, kb 2 éve nem voltam senkivel :)
2012. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
6-os. A túl a barátságon az k.urvára nem a szexről szólt. Nézd meg még egyszer.
2012. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
69%

ezt ki írta és hol?(lusta vok visszaolvasni)

valaki másolja már be:DD

2012. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!