Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A mindennapos anális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mindennapos anális szex valóban káros? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 23:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Én ismertem 3 meleg zenészt. Egy hangszeren játszottak...k.va jól!!! Aztán minden előadásuk után seggbe kúrták egymást! Sajnos már meghaltak.
2012. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

" Én a melegekkel csak 1et nem értek,hogy mindíg van 1 fiú és 1 lány?a férfiasabb és a nőiesebb?Az most mindegy,hogy középen mindkettőnek ugyanaz van.Személyiségre értem."

Kedves kommentelő , én b...i vagyok és kib. férfias és a párom is az.Sose mondaná meg senki sem hogy b...ik vagyunk.

Ez a természet rendje hogy van hetero is meg meleg is.Mit nem lehet ezen érteni?

2012. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az eredeti kérdésre vissszatérve.Nem nem káros a mindennapi anál,ha igen akkor kb. annyira mint a mindennapos szájhasználat.
2012. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 rezfanfütyülős ***** válasza:
100%

Én minden nap kinyalom kedvesem fenekét aki közben elélvez.

Ez is anális szex és nem káros!

2012. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8%
A mindennapi popószextől akkora lesz a popódon a lyuk, hogy kiesel rajta keresztül!
2012. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%

Nem bántásból írom,de nem hiszem el hogy még mindig van olyan aki nem tudja,hogy káros az anál,főleg mindennap!

nézd ezt meg!

http://www.youtube.com/watch?v=JxYyLJHMjZM

vagy ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=IOkk70HdSRQ

2012. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 lazaboxer ***** válasza:
84%
ennyi fatális faxság és az összes hozzászóló csont meleg! fasza.. VAN AKTÍV ÉS PASSZÍV FÉL.. SEMMI KÖZE ENNEK A MEGJELENÉSNEK SEM KÜLSŐ JEGYEKNEK. kb ennyi.
2012. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
64%
A túl gyakori anális szex esetén (a napi egy már feltétlenül ennek számít!) előbb-utóbb úgy kitágul a záróizom, hogy már nem zár tökéletesen. Az eredményt a képzeletetekre bízom! Ezért is találták ki a nadrágpelenkát, ami azért egymás elcsábítására nem éppen a legalkalmasabb!!
2018. febr. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!