Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok általában mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok általában mennyire romantikusak egymással egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ugyanolyan gyakori a csók, ölelés, egymáshoz bújás stb. mint a heteróknál?

2012. dec. 15. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2012. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ugyanolyan. A szeretet és a szerelem ugyan úgy megvan mint egy normális hetero párnál.
2012. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

persze! :) mi barátommal itthon folyton megöleljük vagy megcsókoljuk egymást, ha másik a közelünkben van. :) meg szoktunk kitalálni romantikus programokat (pl. habfürdőzés gyertyafényben pezsgővel), folyton meglepjük egymást vmivel, stb.


22f meleg

2012. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Béla211 ***** válasza:
100%
Azért nekem az első kapcsolatomnál ez nem volt ilyen egyértelmű. Kicsit nem tudtam hogy szólítsam mit csináljak. Eleinte a mostani párommal is fura voltam pl telefonban vagy egy éven keresztül sziaával köszöntem meg soha nem mondtam ,hogy életem szívem meg ilyenek. És furán hangzott a szájából valahogy .Mondjuk bújni bújtam:D Csak a szavakhoz kellett hozzá szoknom és rávenni magam ,hogy használjam.
2012. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem embere válogatja, de én speciel nagyon romantikus kapcsolatra vágynék.
2012. dec. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szívfájdító topik :)


egyébként igen, ugyan olyan

2012. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

En tamogatom a meleg kapcsolatokat!

Van par meleg baratom es ugyanolyan naluk a hangulat mint egy fiu lany parnal. Sot az egyikuk total pasi es ugyanugy cinkeli a baratja mint engem a csajom egy vacsora alatt vagy tarsasagban, es igen, megolelik es megpusziljak egymast.

Jaja...

2012. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ,mondjuk nem mindenki rajong a romantikáért
2021. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!