Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki homofób, az mit tenne, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki homofób, az mit tenne, ha egy hozzá közel álló személyről (pl. testvér, barát, rokon, kolléga stb. ) kiderülne, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
Változtatna ez valamit a nézetén?

2012. dec. 23. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
egy hasonló kérdésre érkezett egy olyan válasz hogy: romlott tejes banánturmixot csinálnék neki hogy megtanulja mire való a segge amit én viccesnek tartok ezért is írtam ide de nem értek vele egyet, szerintem a többségük nem ismer melegeket csak előítéletből vagy menőzésből szidják őket szerintem átgondolná a dolgokat
2012. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akivel már összebarátkozott, azzal nem szakadna meg a barátság, maximum ritkulnának a baráti találkák.
2012. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Komplikato ***** válasza:
100%

"szerintem a többségük nem ismer melegeket"

Ez statisztikailag igen valószínűtlen. Persze attól, hogy napi szinten beszél vele, köszön neki, stb. tényleg nem ismeri, de attól még ott van a családtagjai, kollégái, haverjai között.

Mondjuk aki bármilyen fóbiás, azt a "tény" ismerete egyből kifordítja magából, normális ember talán nem borul ki annyira.

2012. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Én homofób vagyok, és ehhez képest két meleg unokatesóm, továbbá rengeteg meleg kollégám és tanítványom is van az egyetemen.


Semmiben nem változik a magatartásom feléjük, akit kedvelek azt így is kedvelem, akit nem kedvelek, azt emiatt nem fogom jobban vagy kevésbé nem kedvelni.


A homofóbia nem azt jelenti, hogy a melegeket nem bírjuk mint embereket, hanem magát a búzulást. Ezt meghagyjuk nektek.

2012. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha nincs bajod a melegekkel akk szerintem szimplán csak hetero vagy és nem homofob
2012. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Megszakítanék vele minden kapcsolatot.
2012. dec. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az égvilágon semmi bajom nincs a melegekkel, de szerintem a homofóbia az azt jelenti, hogy valakinek a homoszexualitástól felfordul a gyomra. Nekem felfordul. De ettől még a homoszexuális emberek közül kedvelem, akiket kedvelek, nekik a homoszexualitásuk is a kedves jellemvonásaik közé tartozik. Ez nem taszít.
2012. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem változna!


Nálam nem az szabja meg,hogy szeretek/kedvelek e valakit,hogy kivel szeretkezik,a négy fal között!

Az ismerőseim,családtagjaim,barátaim szexuális élete nem tartozik rám.

2012. dec. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!