Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteró férfiak! Ti elfogadjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró férfiak! Ti elfogadjátok, vagy elítélitek a meleg pasikat?

Figyelt kérdés

Illetve mennyire értetek egyet azzal,hogy mostanában egyre sok az olyan meleg kérdés,ahol azt írják a zavarodott tiniknek,hogy nyugodtan próbálják ki a haverjaikkal a meleg szexet,hiszen ez természetes,nincs benne semmi rossz.

A befolyásolható,manipulálható fiatalokat a saját nemükkel való szexuális kapcsolatra biztatják.


Mi a véleményetek erről?



2013. jan. 14. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Az a véleményem hogy beteg a társadalom. Hol természetes a saját nemmel való szexualitás,???
2013. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Egyáltalán nem érdekel ki hogy éli a saját kis életét. Én normális vagyok ők lehetnek idióták.
2013. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Például arra gondolok,hogy a múltkor olvastam egy kérdést,hogy az volt a lényege,egy 15 éves srác gondolkodik rajta,hogy kipróbálná egy fiúval a szexet,de nem tudj,hogy megtegye e!


Ilyen válaszok jöttek melegektől:


"nyugodtan próbáld csak ki,hisz nincs ebben semmi rossz!"

"ezen nincs mit gondolkodni,ha érdekel ne habozz kipróbálni!!!"

2013. jan. 14. 18:16
 4/12 anti paladin ***** válasza:
10%
Nem érdekel a kérdéskör amíg a buszmegállóban nem kell smároló pasikat néznem.
2013. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ma 18:16


az kéne még :D

2013. jan. 14. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Mindig is voltak melegek, az ókori görögöknél és rómaiaknál is, úgyhogy ez nem újkeletű dolog, nem hinném hogy "divat" lenne, mint ahogy sokan gondolják. Állítólag az állatoknál is előfordul, habár erről részleteiben nem nagyon tudok. Különben engem nem zavarnak a melegek, amíg nem csinálják ezt a szemem előtt, és nem hivalkodnak vele. Mondjuk biztos nem bíztatnék senkit arra, hogy kipróbálja...
2013. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
szerintem útálatos dolog!
2013. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2%

Én nem vagyok meleg gyűlölő,de utálom ha a melegek

elkezdenek háborogni,hogy a homoszexualitás normális,természetes dolog,és nyugodtan ki lehet próbálni!

Tehát akkor a transzexualítás is normális,gyerünk pasik,öltözzünk nőnek,ezt is nyugodtan ki lehet próbálni!

Ez egy betegség!


Persze ha én fogyatékos lennék,én sem szeretném ha azt mondanák,hogy beteg vagyok,jól esne ha úgy kezelnének mint a teljes értékű embereket,de valahol tudnám hogy nem vagyok az!

A melegeket nem kell utálni,de hirdetni sem kell a melegséget!

2013. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
engem hidegen hagynak a melegek:p meg a melegtemak is. azokat viszont kicsit primitivnek tartom akik elitelik oket. minek? ok igy szulettek, nem az o hibajuk hogy nem szeretik a puncit:)
2013. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"A melegeket nem kell utálni,de hirdetni sem kell a melegséget!"


Valahogy így gondolom én is!

2013. jan. 14. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!