Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegeket elfogadó heteró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeket elfogadó heteró férfiak: titeket mi győzött meg, hogy elfogadjátok azt ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
Szóval azok a férfiak, akik elfogadják a melegeket, hogyan lettek elfogadóak? Ismerősről, barátról, családtagról kiderült és így? Akik mindig is elfogadóak voltak azok válaszát is várom.

2012. nov. 23. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azokat fogadom el akik nem játsszák magukat.Akiknek csak az intim életében jelenik meg ez
2012. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett semminek meggyőznie. Egyszerűen nem vagyok homofób. Vagy latens meleg!

Felőlem csókolózhatnak is előttem, engem nem zavar. Nem félek, hogy meleg leszek tőle. Az se zavar, ha egy férfi egy nekem nem tetsző nőt csókol meg, simán figyelmen kívül hagyom.

2012. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából engem mindaddig nem zavar egy meleg, ameddig az nem kezd el feltűnősködni, meg nyíltan buz@lni ( bocsánat a kifejezésért ). Elfogadom őket ezekkel a feltételekkel, amiket írtam!
2012. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A parádézás nekem se szimpatikus, de nem azért, mert melegek parádéznak, hanem minden téren így vagyok.

Nem szimpatikus például a feminista parádézás sem, pedig teljes mértékben az egyenrangú kapcsolatok híve vagyok, sőt! Ha valakinek semmi kifogása a nők önérvényesítése ellen, hát az én vagyok, tényleg nem zavar, még örülök is, ha egy-egy újabb tehetséges hölgy bukkan fel.


Egyszerűen a parádézás, feltűnősködés valahogy unszimpatikus.

2012. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egészen addig nem zavar, amíg nem zaklat a visszautasítás után. Pultosként előfordult már, hogy hiába közöltem vele, hogy heteró vagyok, ő csak nyomult... Na ilyenkor bepöccenek csöppet... De egyébként azt csinálnak amit akarnak.
2012. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

úgymond "vallási okokból" mint embert elfogadom a másikat minden hibájával együtt.

ettől még nem tartom követendő dolognak az ilyet, sőt, de emiatt nem értékelem lejjebb az ilyen embereket, és más embereket sem más miatt, legalábbis igyekszem.

2012. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Mindig elfogadtam őket, felőlem feltűnősködhetnek is, ugyanúgy nem ítélem el őket érte, mint egy hetero párt. Ha nagyon indokolni kell, azért, mert senkinek nem ártanak vele, tehát ha beszólok érte, akkor gyökér vagyok. Ennyi.


22/F

2012. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

"nyíltan buz@lni"


Ez mit jelent?

Ha valaki az utcán szexel, vagy ha a párjával nem úgy viselkedik, mintha a haverja lenne?

Vagy akkor fogadod el, ha titkolja, a párját se viszi sehova?

Mi a határ? Tényleg érdekelne, mert sokan jönnek ezzel és nem értem, mire gondolnak.

2012. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A józan ész győzött meg. Nem kellett hozzá külső segítség. Csak annyi, hogy nem tudtam értelmesen megindokolni a homofóbiámat.


39F

2012. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hú a nyíltan b@zulnira én is kíváncsi lennék. Tehát teljes titok tartás kell (ami valljuk be nagyon nehéz), vagy lehet valami nyilvánosság is. A kérdés azért is érdekel, mert a párommal majd most szervezzük az eső nyaralásunk és fogalmunk sincs hogy jelentkezzünk be egy szálláshelyre.
2012. nov. 24. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!