Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi bajuk az embereknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk az embereknek a homoszexuálisakkal? Én nem vagyok az, de engem kicsit sem zavar az ilyesmi. Ő dolguk. Másokat miért zavar?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én se ítélem el

Szerintem azért mert hogy ők "mások"

2013. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Tudod a szex olyan mint a biciklizés, ha a járdán csinálod zavarja a gyalogosokat. Az átlagember nem is nagyon látott még a saját neméhez vonzódó embert. Tudod, hogy miért?! Azért mert az ilyen szépen elvan a saját dolgával, dolgozik, van EGY PÁRJA akivel elvan és ezt képes a hálószobán, de legalábbis a lakáson belülre korlátozni. Persze a különböző felvonuláson mások vallási nézeteit gyalázó az elfogadásért szándékosan provokáló, a seggüket tangában rázó bu*ikat már kb. mindenki látott, ezért állnak úgy hozzájuk ahogy. Az embereknek nem azzal van bajuk amihez vonzódnak hanem az alapvető erkölcsök semmibevételével és a saját identitásuk harsány kihirdetésével. Amelyik normálisan él azt nem macerálja senki. Az meg, hogy nem házasodhatnak és nevelhetnek gyereket szerintem teljesen rendben van. A házasság az egyház/Isten találmánya, egy olyan vallást illetve igét hirdető egyházé amelynek az egyik alapszabálya az, hogy a házasság férfi és nő között köttetik. Nyilván nem tehet róla, hogy a saját neméhez vonzódik, de ne akarja felvenni egy olyan egyház szentségét amelynek az alappilléreit sem tiszteli, illetve amelynek alappilléreiben sem hisz.
2013. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Dehogy az a baj h mások. Az a baj h az utcán mutogatják magukat. meg tüntetnek. viselkedjenek közösségben normálisan.
2013. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

Mert egy betegséget normális dolognak tüntetnek fel, és ezt hangoztatják. Zavar engem, ha valakinek tályogos a sebe? Nem zavar, ha nem mutogatja és dugja az orrom alá. Törekedjen a gyógyulásra!

A direkt és indirekt média ezt a betegséget normális dolognak állítja be, és még engem néz hülyének, ha ezt nem fogadom el normálisnak. Ez a baj a b.zikkal.


Nem akarok nagyon belemenni, de milyen társadalmat építenek majd a mai gyerekek, akik azt látják, hogy két férfi / két nő az utcán csókolózik? Mit tanulnak? A személyiségüket rombolja.

2013. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hmm, igazatok van. Nem kéne hangoztatniuk, de van, aki alapjában véve utálja őket. Pl.: megtudja, hogy egy ismerőse meleg, és már kerüli is el.
2013. jan. 26. 13:22
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Van benne valami amit leírtatok.

De ők igazából azért is tüntetnek, hogy összeházasodjanak.

Van egy fiú-lány összeházasodnak 1év-> válnak.

Van egy fiú-fiú összeházasodnak -> örökké együtt!

Ezt példának szántam. Ugyan olyan emberek ők is és szerintem nem kell egy gennyedző sebhez hasonlítani őket. Ha ti lennétek melegek, attól ugyan úgy lenne olyan álmod hogy összeházasodj a pároddal.

Ülnél csendbe, és várnál a majd valamikorra, miközbe nem tennél semmit, vagy cselekednél, hogy megtehesd az álmod?(esküvő)

Sőt, nem csak ezzel akarok példázni. Vannak olyan *drága, jó* embertársaink, akik csak úgy fúj b*zi verjük meg nemtetszésből bántalmazzák őket.

Ha egy pasi megcsókol egy lányt, akkor őket miért nem verik meg? Ha nem tetszik ne nézz rá!

2013. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Bu'ik csak lopják a napot azért van férfi-nő házaság hogy gyarapitsák a familiát
2013. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem lett volna ekkora ellenszenv velük szembe, ha ezeken a felvonulásokon nem jelentek volna meg az olyan fazonok, akik irritálják az embereket. Aki nem volt ilyen tüntetésen, felvonuláson, az is láthatta a TV- ben, hogy milyen gusztustalanságokkal hergelték a közönséget.

Természetesen voltak olyanok is, akik szervezetten tiltakoztak, üvöltöztek ellenük.

Ha mind ez magánügy maradt volna, kevésbé váltana ki ellenérzést az ellenzőkből.

2013. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"de ne akarja felvenni egy olyan egyház szentségét amelynek az alappilléreit sem tiszteli, illetve amelynek alappilléreiben sem hisz"


félreértés ne essék, az egyházi házasságból mi sem kérünk. mi a demokrácián alapuló házasságot akarjuk, a kettő pedig nem ugyanaz.

2013. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Amelyik normálisan él azt nem macerálja senki."


Ez nem igaz.

Mindennaposak azok az esetek, amikor valakiről kiderül, hogy meleg, vagy egyszerűen nem tagadja, a környezete meg pokollá teszi az életét.

2013. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!