Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vajon miért írt rám ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért írt rám ez a leszbikus lány?

Figyelt kérdés

Pár hónapja a munka helyemen megtetszett egy leszbikus lány((én is lány vagyok)).Flörtöltünk majd pár napra rá egy másik lánnyal kezdett el flörtölni,de közben engem is nézett(úgyhogy látta rajtam,h nekem ez milyen rosszul esik).Ezen kívül több csúnya dolgot is meg tett velem. Soha nem volt jó vége a vele való kapcsolatnak.Én viszont nagyon megszerettem és sokat sírtam utána.Már egy ideje nem érzek iránta semmit.

Pár hete vissza kellett mennem a munka helyemre elintézni vmit és facen elötte még beszéltünk munka ügyben.Cinikus volt,nem vett komolyan,nem volt segítőkész. Én pedig az eddigi tettei révén beszóltam neki kulturáltan ám,de határozottan ekkor sem vett komolyan…. Pont azokban a napokban lájkolta az egyik képem megdöbbenésemre.

Aztán most pár napja rám írt facen, hogy : ’’szia! :) ’’ amin azért is csodálkoztam,mert eddig mindig én írtam rá. Kicsit még hiányzik és jó lenne Őt látni. Illetve érdekelne,h miért írt rám,de nem tudom mennyire lenne jó,ha rá írnék… Szerintetek miért?


Köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 18. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyet velem egy srác csinált és csak azért,hogy újra megkedveljem és beleszeressek,de amint ez megtörtént (kb 1 hónap volt amikor találkozgattunk beszéltünk facen,de (sajnos) kimondtam,hogy megkedveltem onnantól kezdve sz*rt és még törölt is faceről...
2013. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló:Köszönöm! Szerinted akkor csak azért írt,h megkedveljem megint? Ő pont az a típus aki megkedvelteti magát majd kiszúr az emberrel...
2013. febr. 18. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy sejtem igen! De,ha úgy gondolod képes vagy érzelmek nélkül vagyis vissza fogni magad,amire mondjuk szerintem kevés ember képes,akkor nyugodtan ismerkedj vele. Viszont ha érzelmes típus vagy akkor szerintem nem éri meg,mert te ebben a kapcsolatban csak sérülni fogsz...
2013. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as:Köszönöm! Az egyértelmű,h sérülnék eddig is sérültem,mint ahogy azt fentebb is írtam...Ha csak ez a célja akkor viszont nem írok neki semmit sem...
2013. febr. 18. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, ebből csak rosszul jöhetsz ki.

Ne foglalkoz vele, ismerkedj mással.

Ha akarsz beszélj vele, de tekints úgy az egészre, hogy ebből nem lesz semmi -azért, mert te nem akarsz tőle semmit.

2013. febr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okés köszönöm. hagyom inkább. :)
2013. febr. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!