Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti hordtok valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti hordtok valamit, hogy egyértelmű legyen, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
Mert például azt tudom, hogy leszbikusoknál/bi lányoknál bal hüvelykujjon hordott gyűrű fejezi ezt ki.

2013. márc. 21. 21:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ugyeee???:D a lányokkal dettó ugyanez van;)
2013. márc. 21. 21:59
 12/20 anonim ***** válasza:
2%
forró kávéval közlekedem ill a kávé hideg de ha hozzáérek felmelegszik :-)
2013. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a jobb fülben hordott fülbevaló jelzi ezt. Még olyat is hallottam, hogy a mindkét fülben hordott a biszexek jele (mármint a férfiaknál), illetve a melegek egyik nemzetközi "jelzése" a sárga nyakkendő. Csak azért írok ennyit, mert ebből tudhatod, hogy nem lehetsz biztos semmilyen jelben sem, ugyanis, ha valaki nem ismeri ezeket, akkor könnyen félreértés történhet.
2013. márc. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
2%

Nem tudom jó ötlet-e, de a TV-ben láttam egy politikust, egy nagy táblát akasztott a nyakába, és az volt ráírva, hogy ő az. Lehet, hogy ezt azért csinálja, hogy bosszantsa azokat, akik nem olyanok.

Engem nem zavarnak a homoszexuálisok, de azt nem szeretem, ha belém kötnek azért, mert én nem vagyok az.

2013. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

"Most komolyan,ha sétálnak az utcán kapásból meg lehet mondani a járásból meg a ruhából is." nem, nem tudod megmondani


amúgy fiúk is hordhatnak ezüst gyűrűt a hüvelykujjon, de azért ne lepődj meg, ha sokan nem tudják mit jelent ill akkor se, ha te melegnek nézel valakit a gyűrű alapján és mégsem az, ugyanis más miatt is hordják


nem mellesleg én úgy tudom, hogy jobb hüvelykujjon hordott ezüst gyűrű az azonos nemű párkapcsolatokat előnyben részesítők "jele"

2013. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
A filmekben a fiúk olyan egyforma nyakláncot hordanak. Olyan vastag műanyagból van fűzve.
2013. márc. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
hordanék, ha tudnám mik azok a dolgok, amik egyértelművé teszik..
2013. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%
ezért egy szivárványos karrkötő eléggé egyértelmű..
2013. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Aaa,de kiábrándító,hogy emberdk így utálják 1mást:( A farzsebből kikandikáló fehér zsepkendő vagy papírzsebkendő a jel,Magyarországon még nem túl elterjedt,ezt inkáb csak meleg körökben ismerik,a fentebbiekhez hasonló embertársaik miatt...
2013. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
bal fülbe fultagito vagy fulbevalo
2013. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!