Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anális szexnél ki tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexnél ki tudok tágulni? (meleg)

Figyelt kérdés
Meleg fiu vagyok,eddig még csak oráloztam.Kicsit félek az anális szextől.Nem tudom hogy ki-e tudok tágulni.probáltam újjal de nagyon szűk vagyok:( Normális váloszokat kérek.

2013. ápr. 20. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván igen.
2013. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
melegben más a hőtágulás
2013. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Erről egy fizika órán látott kísérlet jutott eszembe. Egy vékony láncra fűzött golyót átengedtek egy karikán, utána a karikát megmelegítették és a golyó már nem fért át rajta:DD
2013. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%

Igen kifogsz tágulni. Ne feszíts rá

egy a baj annyira is kitudsz tágulni majd hogy széklettartási gondok is lehetnek majd (hosszú távról beszélek 5-10 év mulva)


öregségedre meg már automatikusan fog távozni a barna cucc a pelusba...

2013. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

utolsó kettő hülyeség.


fizika óra: a karikát megmelegíted, átfér rajta a golyó, golyót melegíted, nem fér át rajta, ha mindkettőt melegíted, akkor ismét átfér.


orvostan: nem, nem lesznek tőle ilyen gondjaid, ha nem erőszakos, normális körülmények között csináljátok.

2013. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

a vazelin csodákra képes :-D

nyet vazelin vaszilij vaszilij:-D

2013. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ki tudsz tágulni, ha egyszerre ketten vannak benned, azt is simán be tudod fogadni. Ha két 5 cm-s megy be, simán kitágulsz 10-11 cm-re.
2013. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

Majd mikor úgy kitágulsz hogy nem tudod a kakikát tartani és bekakilsz az Auchanba az kemény lesz


azthiszik majd romlott a hús :D

2013. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 IamME21 ***** válasza:
95%

(OFF) Mivel a kérdező vélhetőleg tapasztalt válaszokat kér, ezért felteszem, hogy a székelés gondokkal küzködő 'paciensek' 5-10 éves tapasztalatból mondják, amit mondanak.

Kedves kérdező,

Persze, hogy ki. Ha elég óvatosak vagytok, éls használtok síkosítót, akkor nem lesz probléma :))

18f/meleg

2013. ápr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat :)
2013. ápr. 21. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!