Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy mondjam el anyámnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el anyámnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, de már 5 éve külön élek és semmit nem tud a szexualitásomról. Félek, hogy nagyon kiborulna.

2013. ápr. 28. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fontos megtudnia? Max ha összejössz valakivel, akkor adagold be neki, most még felesleges szívrohamot hozni rá
2013. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De meddig titkoljam előtte? Van aki tizenéves korában előbújik mindenkinek...
2013. ápr. 28. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
valahogy puhatolózhatnál, hogy mi a véleménye a melegekről. én úgy gondolom, hogy egy anyának nem az a fontos, hogy milyen szexuális beállítottságú a fia, hanem az, hogy boldog, egészséges legyen. jó esetben.
2013. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nézd ennyi ideje külön élsz, azért az ember fejében sok minden megfordul, nem kell azt hinned, hogy a szülőnek nincsenek fogalmai,

amúgy nem tudom hány éves a kedves szülő, de mond el, attól még a gyereke maradsz, hát én nem akadnék ki az tuti N

2013. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ettől kevésbé fog szeretni úgyhogy mond el neki nyugodtan!

Ha például felhozná a témát, hogy van e párod vagy mi újság azon a téren, akkor lehetne felvezetni valahogy. Szerintem nagyon nem kell rákészülni, mert az adott helyzetben majd alakul úgyis a beszélgetés.

2013. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Anya, meleg vagyok.
2013. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem majd akkor mondd el, h amár komoly kapcsolatod van, mert úgy látni fogja, hogy nem "kamaszkori hormontombolás" (pláne h amár 26 éves vagy), hanem tényleg ez a te életed.
2013. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!