Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Már régóta szeretek beöltözni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta szeretek beöltözni nőnek (körömcipő, kombiné, paróka, smink… stb. ) és így találkozgatok éjszakánként férfiakkal, akiket orálisan kielégítek. Valóban homoszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Kifejezetten kérem tőlük, hogy agresszívan, ribancként kezeljenek és alázzanak, pofozzanak és dugjanak. Ugyanakkor a férfi test nem izgat (férfi izmok,férfi arc… stb.) Ami izgat: Az férfi nemi szerv és az, hogy nőnek érzem magam megspékelve azzal, ha aláznak, leköpnek és így magukévá tesznek. Akkor most, homoszexuális vagyok vagy transzvesztita, mazo hajlammal?

2013. máj. 2. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
nem, travi vagy édesem
2013. máj. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
hát nem igazán vagyok otthon ebben a témában de szerintem transzexuális vagy.A női test egyáltalán nem érdekel?Ja és feláll neked egy férfitől?Mert akkor más a helyzet.
2013. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát,engem is ki elégíthetnél már...

Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak,transzvesztita, mazo hajlammal.

De nem vagy egyedül,sok ilyen van,mint te.De miért nem veszik észre,hogy pasi vagy?Az ádámcsutka eléggé árulkodó jel,nem?

2013. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem, nem áll fel férfiakra! Csak arra a gondolatra áll fel, még az előtt, hogy felhúznám pl. a combfix harisnyát és felvenném a kombinét, hogy már tudom, hogy éjszaka egy új partner előtt letérdelek a kocsija mellett és megalázott helyzetben a számba veszem...

Előtte természetesen itthon tágítani szoktam, és sok síkosítót nyomok fel. Tehát, mint a kérdésemben is leírtam, maga a férfi test hidegen hagy a nemi szervén kívül! Ha erőszakosan csinálják az együttlétet (ezt szavakkal is kezdhetik és utána, ha így cselekszenek ez nekem nagyon izgató). Akkor most transzszexuális vagyok és mazo?

2013. máj. 2. 19:18
 5/20 A kérdező kommentje:

Akkor még válaszolok a feltett kérdésekre: A "nők nem érdekelnek?" kérdezte itt valaki. Régebben igen!! Csak azok érdekeltek! Álmomban sem gondoltam akkor, hogy később a saját nemem felé "egyéni, speciális" módon fogok viszonyulni! Akkoriban rengeteg nőtől kaptam visszautasítást, az önbizalmam a padlón volt, csak sajnálattal vagy megvetéssel néztek rám, ha közeledtem a nőkhöz, pl. a szórakozóhelyeken (ebben persze a gyakorlatlanságom is szerepet játszhatott). Ma már nem is tudom, hogy közelednék nőhöz (lehet a régebbi rengeteg kudarcot vetíteném ki egy nőkhöz való közeledésemre. ).


Ez valami dac is bennem, hogy akkor férfiak elé vetem

magam és "kötelezővé teszem" saját magam számára, hogy férfiak megalázó helyzetben engem ribancként kezeljenek!


Másik kérdés, valaki azt kérdezte itt, hogy nem veszik észre, hogy fiú vagyok? Ádámcsutka?

Válasz: Valamit félre értett a kérdező! Az utcán nem vagyok női ruhában! Csak szex előtt öltözöm be és a partner tudja, hogy fiú vagyok.


Valakinek van még véleménye, tanácsa a szexualitásomról?

2013. máj. 2. 19:51
 6/20 anonim ***** válasza:
a 3.-nak igaza van. sokan vannak így...
2013. máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Nagy veszélynek teszed ki magad, ha ezt a bánásmódot igényled, egyszer kifogsz egy igazi szadistát, sokan halnak meg igy.

A játék csak egyszer kell kicsit túllépjen a határon.

Az emberek pedig ösztönösen megérzik, ha valakinek különleges hajlamai vannak, es meg se tudják fogalmazni az okot, hogy miért is utasitanak vissza valakit , de lehet zsigerböl érzik azt amit még te se tudtál magadról, lehet nem voltál énazonos a nökkel való flörtölési szituációkban.

Elnezest az ekezetek hianyaert, iPhone ról irok

2013. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ja, és travi vagy, egyértelmü homoszexuális hajlamokkal.

Hiaba nem izgat a férfitest , " csak a ferfi nemi szerv" az éppen elég

2013. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen, már biztosra veszem, hogy travi vagyok. Egyértelműen izgalomba hoz, amikor pl. combfix harisnyában pasik előtt térdelek és szopok. Ez, hogy kifejezetten szeretem, hogy aláznak, durván bánnak velem, mégjobb szexuális örömöt jelent nekem.
2013. máj. 10. 22:32
 10/20 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: Ha pl. személykocsival pasi kivisz erdőbe vagy félre eső helyre szexelni és csak "natúrban" meztelenül kell orálisan kielégítenem, ez csak szimpla átlagos élvezet nekem. Ha ellenben, ezt női ruhában, kombinében, harisnyában, körömcipőben teszem, akkor ez jóval emel a szexuális élvezeten nekem.
2013. máj. 11. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!