Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kushina cosplay kérdések?

Kushina cosplay kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nyári Mondoconon szeretném Kushinát cosplayelni a genin ruhájában. Két paróka közül nem tudok választani, melyik lenne a jobb?

[link]

[link]


Nyugodtan linkelhettek mást is, de eddig csak ezeket találtam, aminek jó a színe, formája és árban is jó.


2. kérdés: Valakinek nincs valami ötlete, hogy a 'zoknit' hogyan csinálhatnám meg? Gondoltam arra, hogy egy cicinadrágnak levágom a tetejét, de nem tudom, hogy ebből mi sülne ki oO



3. kérdés: A conokon szokott sok Kushina lenni?

Előre is köszönöm a válaszokat?



2013. ápr. 20. 17:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat kijelentés lenne ^^"
2013. ápr. 20. 17:30
 2/16 anonim ***** válasza:

1. paróka

2. a cicanacit ne vágd szét szerintem...

3. én 1x voltam de akkor egyet sem láttam.

2013. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Yumi Zakuro válasza:
Szerintem a második paresz jobb. :DD Nos belevágok rögtön a harmadikba. :D Nyári conon én is Kushina leszek, én is genin, úgyhogy rajtad kívül már biztos lesz egy, amúgy én 3 conon voltam és egyiken se láttam. Én egy magyar csajtól rendelek parókát, aki ugyanúgy külföldről rendeli, de amikor elsőnek rá mentem az ebayre egyből rájöttem, hogy én ahhoz túl sötét vagyok. XDD Én a "zoknihoz" egy fekete harisnyát, vagy cicanadrágot fogok szétvágni, csak mindenképpen a tetejét férceld le, vagy úgy nekem könnyebb szokott lenni, ha egy másik anyagot rávarrok, hogy ne foszoljon szét. :DD Most viszont én kérdeznék. :D A cipőjét te hogyan oldod meg? Valahogy nekem semmi használható ötlet nem jutott eszembe, illetve egy, hogy egy régi sportcipőmet, amit úgyse nagyon használok szétvágom és van itthon egy csomó fekete anyag és zsákvarró tű, spárga, és némi karton és vatta segítségével összeeszkábálok egy kb. egyszerhasználatos valamit, ami lehet még csak nem is nagyon hasonlítana az eredetihez, de azért mégis csak jobb, mintha egy sima cipőt vennék fel. :| A másik megoldásom meg az, hogy felveszem a sima fekete bakancsomat, de azért mégis csak jobb lenne egy olyan cipő. :DD Szóval kíváncsi vagyok, hogy te hogyan oldod meg. :DD
2013. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat !

2. válaszoló: akkor szerintem könnyen megismerjük majd egymást ^^

Vagy 4 éve csináltam szétdarabolt tornacipőből és zokniból ninja cipőt, de hát a kinézete nem a legvonzóbb(meg használhatóságra sem). Ezért szerintem egy fekete cipőt keresek, ami a lábujjaknál nyitott, így nem lesz annyira feltűnő.


Akkor a parókák 1-1 szavazatot kaptak. A másodiknak jobb a fazona, de túl rövid. Talán még az elsőt megpróbálhatnám olyanra vágni, mint a másodikat, de nem értek hozzá, és nem akarom elrontani.

2013. ápr. 20. 20:40
 5/16 Yumi Zakuro válasza:
Nekem csak 80 cm-es pareszom lesz, szóval... :'D De szerintem az első akkor is jobb. :DD Hmmm... ezen a zoknis megoldáson most elgondolkodtam. :DD Köszi! ^^
2013. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudnál linkelni a parókádról egy képet?
2013. ápr. 21. 07:58
 7/16 anonim válasza:
Azért linkelhetted volna a karaktert is.
2013. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Bocsi, úgy voltam vele, hogy aki nem ismeri, az rákeres a googleben.

Itt a link:

[link]

2013. ápr. 21. 14:37
 9/16 anonim válasza:

paróka erzás ,

2: nincs

3: Igen ezért is tök felesleges narutosnak öltözni ,abból van a legtöbb.

2013. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Yumi Zakuro válasza:

[link]

Ez lesz a pareszom. :DD

Amúgy... Szerintem nem fölösleges Narutosnak öltözni. ^^ Főleg nem Kushinának, mert Kushinát tényleg nem láttam még. :"DD Lehet csak én vagyok vaksi, amit kétlek, mert ő a kedvenc karakterem, kétlem, hogy egy Kushinát már messziről ne tudnék kiszúrni. ^^ Bocsi, hogy ez nem a kérdéssel kapcsolatos, ez csak az én véleményem. >< :"D

2013. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!