Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány meleg fiút/férfit ismersz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány meleg fiút/férfit ismersz személyesen? Milyen véleménnyel vagy róla/róluk, meg úgy egyáltalán a homoszexualitásról?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írnak ezen az oldalon pozitív, de még többen negatív véleményt a homoszexualitásról, viszont érdekelne, hogy a melegellenesek közül hányan ismernek egyáltalán személyesen egy vagy több meleg személyt?

2013. máj. 9. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
1 ilyen ismerősöm van. Már, akiről nyíltan tudom, hogy meleg. Kedves, aranyos srác...olyan, mint egy magas-szőrös-borostás-barátnő :)
2013. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyet se aki vállalja h meleg. Van egy-két gyanús személy.
2013. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Vizéli László ***** válasza:
100%
Kettőt ismerek. Nincs velük semmi bajom, jó fej emberek ennek ellenére. Addig nincs bajom a homokkal amíg tiszteletben tartják az én hovatartozásom.
2013. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek párat, fiút is, lányt is. van akiket bírok közülük, van akiket nem. viszont nem a homoszexualitása miatt, hanem mert szararc. nekem tökéletesen mindegy, hogy ellenkező, vagy saját nemű párjával bújik-e ágyba, az nem rám tartozik. ugyanannyi elvárásom van velük, mint a heterókkal szemben.
2013. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Na látod Csefy, pont erről beszéltem! Leszólod ezen az oldalon folyamatosan a melegeket, közben pedig nem ismersz személyesen egyet sem. Lehet, ha megismernél egy jófej meleg srácot, akkor megváltozna a véleményed.
2013. máj. 9. 22:01
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
1 srác van, jó fej meg minden, csak időről időre bepróbálkozik, úgyhogy nem nagyon beszélünk már
2013. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátom meleg. Nagyon jó fej és rendes. Ő az egyetlen ember, akiben maximálisan megbízok. Soha nem próbálkozott be nálam, mivel tiszteletben tartja, hogy én nem vagyok meleg.
2013. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt, akiről biztosan tudom, ők egy pár, az egyik a világ legjobb arca, a másik egy bunkó. A melegeket elfogadom, ugyanolyanok, mint a heterok, csak a saját nemüket szeretik, ezzel pedig semmi bajom, kiállok értük, ha kell. L
2013. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Egyik volt osztálytársam bevallotta, hogy meleg. De nem lepődött meg senki, nagyon érzékeny srác, és mindig is a lányokkal barátkozott inkább. Még akkor vallotta be, amikor osztálytársak voltunk, mindenki elfogadta, és ugyanúgy viselkedtünk vele, mint azelőtt. Bár a fiúk eleinte bizalmatlanabbak voltak, de rájöttek, hogy emiatt hülyeség lenne megkiközösíteni.

Nekem nincs bajom a homoszexuálisokkal, bár a mindenkire rámászó, a nemi hovatartozásukat úton-útfélen hangoztató egyéneket nem kedvelem. Meg azok is elég furcsa arcok, akik szándékosan magas, pics.ás hangon beszélnek, és úgy viselkednek,mint egy lány... Azért lehetne normálisan is viselkedni, attól még hogy meleg valaki.

2013. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha összeszámolnám, akkor néhány ezer jönne ki. Akivel köszönőviszonyban vagyok, vagy legalább a nevét tudom, az is több száz.

Mi melegek, ugyanolyan emberek vagyunk, mint a heterók, azzal a különbséggel, hogy saját nemünkhöz tartózókkal szexelünk főleg.

Közöttünk is vannak patkány férgek, lehúzósok, k.rvák ugyanakkor akiket én ismerek, a maguk módján nagyon rendes emberek.

Aki negatív véleményt hangoztat a homoszexualitásról, annak valószínűleg nincsenek nyíltan meleg ismerősei. Ez azonban az ő szegénységi bizonyítványa, mert valószínűleg a környezetében élő melegek nem bíznak benne annyira, hogy megosszák vele ezt az infót. Aki gyűlölködik, az nem csak a melegeket gyűlöli, hanem bárkit, akire kivetíti saját elfojtott frusztrációit vagy vágyait. De ez egy hosszú téma.

F/42

2013. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!