Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány meleg fiút/férfit ismersz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány meleg fiút/férfit ismersz személyesen? Milyen véleménnyel vagy róla/róluk, meg úgy egyáltalán a homoszexualitásról?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írnak ezen az oldalon pozitív, de még többen negatív véleményt a homoszexualitásról, viszont érdekelne, hogy a melegellenesek közül hányan ismernek egyáltalán személyesen egy vagy több meleg személyt?

2013. máj. 9. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Közelebbről nem ismerek meleg pasit, viszont futólag többet is (5-6 vagy több nem tudom) nekem szimpatikusak, rendesek tünnek, de én amúgy is kedvelem a meleg pasikat szóval biztos ezért :) Kár hogy nincs egy meleg barátom :)

22/L

2013. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
A baráti társaságom nagy része heteró,szoktunk sokat utazgatni együtt de soha még az eszem ágában sem jutott az a gondolat valaha is kikezdjek valamelyék barátommal.
2013. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

1 meleg férfit ismerek.

NIncs kollektív véleményem róluk,én magát az embert értékelem.

De álltalánosan elmondhatom,hogy a felvonulós,"Mauni ka show-os" bu-zik nem olyan emberek ekiket megakarnék ismerni.

amugy nincs velük bajom.

2013. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

6-7-et kb. nagyon szeretem őket, szívesen vagyok velük:)


20/L

2013. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak akkor van bajom az emberekkel,ha lenézőek,bunkók,előítéletesek,szóval nem az illető bőrszíne,vagy szexuális hovatartozása miatt még nem tudok véleményt alkotni az illetőről.

Ha valaki csak azért becsmérel,lenéz egy meleget,mert az meleg,rettentő unintelligens emberre vall.

2013. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Cunt*-* válasza:
100%

DAAADAARAAADAAARAAADAADADADADADADADAAAAA! DA!

Annyira elegem van ebből. :D És komolyan feltudom húzni ilyeneken magam, de..emberek kérdésre kérdéssel válaszolva: TÉNYLEG AZ HATÁROZZA MEG EGY EMBER SZEMÉLYISÉGÉT, HOGY KIVEL B@SZIK? (elnézést.L.)

Akkora marhaság..mi a véleményed róluk? Miért milyen tárgyról beszélünk?

Az, hogy egy ember nem az ellenkező neművel közösül (ami amúgy annyira magánügy) az nem határozza meg a személyiségét. Azt sem értem mire jó nyíltan melegnek lenni meg elmondogatni fűnek fának és híresztelni. Persze, szólj a családnak, nem is az..de mégis kinek van köze ahhoz, hogy te kivel bújsz ágyba? És itt a 21. században még mindig ott tartunk, hogy aszerint ítélik meg a másikat, hogy milyen nemű a partnere. És olvasva a válaszokat, úgy beszéltek a melegekről, mint egy új telefonról vagy tv-ről -.- És elemzitek, hogy milyenek. Akkor foglaljuk össze, hogy milyenek a heterók. Vagy a barna hajúak. Vagy a kék szemű emberek. Ismerek párat és ők..Úristen. Ez olyan mint a pride feszt. Nem arról szól, hogy "Meleg vagyok nézzétek" Hanem az egyenjogúságról és meleg törvényekről..mi a véleményem róluk? Jézusom. Mintha minden homoszexuális ugyan olyan lenne és ez lenne az összefoglaló neve egy bizonyos emberfajtának..-.-

homoSZEXUALITÁS..csak szexualitás.

2013. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 - kikérem magamnak hogy az általad felsoroltakkal egy kalap alá sorolj :*
2013. máj. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg sokat...
2013. máj. 26. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!