Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor mondtad el a szüleidnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondtad el a szüleidnek hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés

Persze, sokan még el sem mondták. Én is most tavasszal mondtam el nekik.

19/F.



2013. máj. 13. 22:01
 1/10 anonim válasza:
100%
nekem vannak meleg ismeröseim.nincs velük semmi bajom.
2013. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es! Még nem vagy meleg? De leszel?

Vagy hogy van ez?

2013. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én 18 évesen mondtam el vagyis konkrétan levelet írtam és kiraktam asztalra hogy majd ha elolvasta ébresszen fel mert éjszakai műszakban dolgozott.. és hát így utána mindent megbeszéltünk és minden okés volt :D
2013. máj. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kérdező, és neked hogy volt, hogy reagáltak?
2013. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én tizenévesen akartam elmondani, de kiderült hogy elkéstem mert a faterom már rájött hamarabb, hogy bi vagyok.

34 f

2013. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

A három éves fiam mondta el anyámnak:

"Az anya meg az Ági együtt alszik. Az Áginak van fütiyje?"

Anyám megkérdezte, hogy ez igaz-e, én pedig mondtam, hogy igen.

Pár napig nem szólt hozzám - emésztett. Utána sikerült teljesen elfogadnia.

2013. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a lehető legjobbkor mondtam el ugyanis sikerült Karácsonykor kitálalni vele. Anyámnak mondtam el miután feldíszítettük a fát. Akkor beszélgettünk, erről, hogy azért voltam évekig olyan "búvalbaszott", mert rájöttem, hogy meleg vagyok és megértem, ha nekik is kell idő, hogy felfogják.

Meglepő, hogy nem csináltak belőle veszekedést, de az elfogadás nem ment könnyen nekik, még ha nem is mondták ki, én láttam rajtuk, hogy mikor is fogadták el ezt igazán.

Akkor 17 voltam és azért mondtam el nekik, mert már egy hete jártam az akkori pasimmal, persze ezt is elmondtam nekik, így ez egy plusz karácsonyi "meglepetés" volt az előzővel...


18 m f

2013. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Februárban mondtam el, azóta a szüleim gyakorlatilag nem beszélnek velem...
2013. máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

16 évesen mondtam el, ugyanis akkor volt valakim. Nem pont aznapra terveztem a bejelentést. Kicsit jobb hátteret szántam volna neki, de megtörtént, én pedig nem tagadtam. Az a nap szörnyű volt. Hagytam nekik egy levelet, majd elutaztam a nagyszüleimhez. Ők pedig este értem jöttek, beültünk a kocsiba, és még éjjel elmentünk sétálni egyet, beültünk egy késői filmre a moziba.

Nem gondoltam, hogy így reagálnak. Azóta már elfogadták. Nem örülnek neki, de nem zavarja őket, ugyanis tudják, hogy én ezzel vagyok teljesen önmagam.

Szerintem nagyon jól kezelik. Azóta bárkivel is randiztam, vagy bármi volt, Édesanyám elsőként kérte, hogy mutassak róla képet, meséljek róla. :)

A kezdetben igen konzervatív szülők azóta már szívesen látják nálunk is vendégségbe, ha éppen van valakim.

Nagyon örülök, hogy tudnak róla, és megbeszélhetem velük. :)

2013. máj. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cunt*-* válasza:

(nem fiú vagyok de a heterókhoz semmi közöm :D)

13 éves voltam, szilveszter volt. Csak simán annyit mondtam, hogy nem vagyok hetero. c: Aztán, nem túl konzervatív anyukaként jött azzal a klisével, hogy bármilyen is vagy én szeretlek etc etc. :D

Aztán talán már tettem említést, aaa "szexuális identitásomról" amit magam sem tudok megfogalmazni igazán oO De nem igazán figyelt rá..gondolom azt gondolta "teen phaseeee" De multkor azt mondta, h hetero vagyok..és sértésnek szánta :D Tehát..:D ennyi a sztori :D

2013. máj. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!