Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homo fiúk! Mikor jöttetek rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homo fiúk! Mikor jöttetek rá, hogy aktívok vagytok vagy passzívak?

Figyelt kérdés
Passzív vagyok, ez áll legközelebb hozzám. Szinte elképzelhetetlennek tartom, hogy aktívként működjek férfiaknál. Mindig szerény, lányos voltam. Másoknál, hogy alakult ki az identitás?

2013. máj. 20. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
sp te vagy az?
2013. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem személyiségfüggő. Viszont érdekelne, hogy mennyire érzed magadtól távolinak a tipikus férfi szerepköröket. Csak informális célból.
2013. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kodein!

Mennyire érzem magam távol a férfi szerepkörtől? Ha nagy sikereket arattam volna a hölgyek körében, akkor lehet még meleg se lennék! De, így kudarc-kudarc hátán, sajnos "elmentem meleg passzívnak".

2013. máj. 20. 22:23
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem kamu a kérdés. Ez nem úgy megy "hogy nem tudok becsajozni, akkor bu.zi leszek" Ez nemi identitás, nem döntés.
2013. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kérdező jó esetben bisex.

Kudarcai a lányoknál már okozhat késztetést arra, hogy dominánssá váljon a fiúk iránti érzelem. A homo fiúk nem kezdenek ki lányokkal, max. egy próba erejéig gyengédebb flört, vagy csók, de általában a sexig már nem jutnak el.

2013. máj. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5. Igen, így van! Azért nem egyből lettem "meleg"! Ez egy folyamat volt. Már kiborított a visszautasítás a lányok részéről és egyszer egészen véletlenül fius oldalon teljesen ártatlanul próbáltam ismizni és meglepődtem, hogy azonnal többen jelentkeztek "szexkapcsolatra"a fiúk.
2013. máj. 21. 11:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolúte változó. Én pl. kiskamasz korom óta tudtam, hogy meleg vagyok, a fiúkkal inkább aktív szerepben képzeltem el magam, de aztán az ágyban mégis inkább a passzív szerepet választom.


Sokmindentől függ ez, életkor, testalkat, farokméret, nemi identitás (nem csak férfi és női identitás létezik, van egy csomó átmenet is), domináns vagy szubmisszív személyiség... van, aki egy kapcsolatban inkább passzív, másikban inkább aktív. Az emberi szexualitás bonyolult dolog, a melegeké meg pláne, mert itt ugye nincsenek többé-kevésbé definiált nemi szerepek, mindenki magának alakítja ki, mit hogy csinál az ágyban. A lényeg, hogy érezd jól magad, meg a partnered is.

2013. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én uni vagyok de inkább passzív. erre akkor jöttem rá mikor egy cumi után késztetést éreztem a cumizásra.
2013. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem, ha engem cumiznak! Én cumizok és engem dugjanak. Én nem dugok. Azt hiszem ez a passzív szerep.
2013. máj. 21. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem. Valahogy sejtettem a dolgot. Köszi szépen a választ.
2013. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!