Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most mi vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi vagyok?

Figyelt kérdés
A kérdésem a szexualitásom megítélésére vonatkozik, miszerint hetero- avagy homoszexuális vagyok-e, ugyanis már nem tudom eldönteni. Volt nemrég egy osztálykirándulás, ahol eléggé felöntöttem a garatra, (megittam egy üveg vodkát, és vagy két-három pohár bort-nem vagyok rá büszke :( ) és az történt, hogy a létező összes lányra rámásztam elég erőszakos módon, de a fiúk nem érdekeltek, viszont tudtam, hogy a lányokkal nem tudtam volna kezdeni semmit, mert sajnos (nagyon bánom) nem tudnak szexuálisan vonzani, csak a fiúk (persze ott se mind, csak az igényesebbje, és ez az osztályra nem vonatkozik, mert ott kifejezetten taszítanak). Tudom persze, vagy legalábbis gondolom, hogy homoszexuális vagyok, (ezzel már megküzdöttem, volt már öngyilkossági kísérletem, szóval nem vagyok rá büszke) de akkor miért másztam rá a lányokra, ha nem is vonzottak, és nem is tetszenek egyébként (ha hetero lennék se tetszenének, mint ahogy a többi fiú osztálytársamnak sem). Talán a belső énem jött volna elő, aki legszívesebben hetero lenne, de a testem megakadályozza? Vagy esetleg nem is vagyok meleg? De akkor józanul miért a fiúk tetszenek, és nem a lányok? ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÉREK!!! Össze vagyok zavarodva!

2013. jún. 5. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3%
Aki részegen csajozik, az hetero. Hetero vagy, nem homokos, de ez manapság már nemnormális? Öregszem....
2013. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4%
#2 Nem esett le neked, hogy a kérdező lány?
2013. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Tényleg öregszel :)
2013. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Biszexuális vagy.Ismertem olyant is,aki egyik évben fiúkhoz vonzódott inkább aztán meg megint inkább hetero kapcsolatai lettek,mert megint inkább a lányokhoz vonzódott.

Ő sem értette magát.Eszerint pedig bi vagy.

2013. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is össze vagyok zavarodva, fiú vagy lány vagy?
2013. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, amúgy fiú vagyok
2013. jún. 5. 21:10
 7/20 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Hehe azért annyira csak nem vagyok öreg! :D
2013. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 kovpet ***** válasza:

"Most mi vagyok?"


Bizonytalan.

Vagy nem? :)

2013. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, az vagyok, de szeretnék tiszta vizet önteni a pohárba
2013. jún. 5. 21:16
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a benyomásom, hogy meleg vagy, de ezt el akarod nyomni, sem te nem fogadod el magad, sem másoknak nem akarod elmondani, beismerni, hogy meleg vagy. A részegen csajokra nyomulás szerintem egyfajta önigazolás, magad és mások meggyőzése, hogy hetero vagy.


Békélj meg magaddal, ha az úgy elfogadhatóbb, legalább magadnak valld be, hogy biszex vagy.

2013. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!