Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik, hogy egy teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy teljesen heteró fiúból homo lesz a körülmények alakulása folytán?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, leírom az esetemet. Sokáig nem volt senkim. Próbálkoztam..próbálkoztam. Hangsúlyozom csak a nők érdekeltek.

A 99.-ik elutasítás után önbizalom=0. Persze, anyagilag, mindenhogy a 0-án voltam mindig. Véletlenül, egy oldalon csak próbaképp beírtam: fiút keresek. Erre nem hittem a szememnek, sok év sikertelen próbálkozás után, amit a nőkhöz való kapcsolatomat illeti, most kaptam kb 10 ajánlkozás, ismerkedési lehetőséget fiúktól! Mindezt csak első alkalomkor, kapásból!! Úristen! Gondoltam, akkor ez előtt a lányoktól miért nem kaptam lehetőséget..?? Mit akartak? Utána találkoztam pár fiúval...megtörtént a szex is és azóta "meleg" vagyok. Van még visszaút?



2013. jún. 16. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Részvétem...
2013. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még a lányok is tetszenek akkor nem meleg, hanem bi vagy és akkor nem az van, hogy "van még visszaút?", hanem az van, hogy mindkét irányba mehetsz.
2013. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer egy amerikai focista,miután kijött a kómából,azután otthagyta a nejét,lett egy férje és fodrász lett.
2013. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. Ha neked jó ez így, akkor no problemo.:)
2013. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Elnézést :D de kissé kamunak érzem a kérdést , mert nálam pont fordítva működik lányoktól kapok egy csomó ajánlkozást, fiúktól nem (semmit) tehát akkor elvileg heteróvá kellett volna változnom. De mégse történt semmiféle változás. Azonban lehetséges, az emberi agy működésére még senki nem jött rá teljesen.
2013. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha fiúkat keresel és velük szexelsz, definitíve nem vagy teljesen heteró. azért a fogalmakkal már legyél tisztában
2013. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

van olyan,de az nem te eseted.

te egyszerüen bi vagy (még).

2013. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen heteroból nem lesz homo. Legalábbis ez a megfogalmazás nem éppen pontos szerintem. Esetleg nem tisztázott még nálad a szexuális irányultságod, nem ismered magad. Egy hetero csak azért mert nem kap viszonzást nem kezd fiúval.


A másik, hogy talán nem volt meg az a fajta kisugárzásod, határozottságod. A sikertelenségek miatt talán már erőltetted a dolgokat a csajoknál és ezért nem akartak veled lenni. -ördögi kör

Majd most hogy fiúval vagy és megnyugszol, esetleg több önbizalmad lesz utána figyeld meg mennyire megy a csajokkal ismerkedés. Ez csak egy tipp.

Egyébként meg te döntöd el kivel akarsz lenni, te érzed melyik nemhez vonzódsz jobban. Ha biszexuális is vagy (ami valószínű) akkor meg nem probléma. Akárhogy is lesz, legyen szerencséd és legyél boldog ez a fontos.

2013. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as. Totálisan így történt, ahogy leírtad!.."A sikertelenségek miatt talán már erőltetted a dolgokat a csajoknál és ezért nem akartak veled lenni. -ördögi kör....."


Most már kialakult bennem, egyfajta düh, egy dac a lányokkal szemben! Most már nem állok nekik rinyálni, könyörögni, hogy aztán megszégyenülve elkullogjak!


Megmondom őszintén, kezdetben undorodtam önmagamtól is, az első farok szopásnál még öklendeztem is!!

Ma meg már kívánom is a farkat a számba is és a popómba is! Valószínű 100%-osan nem lettem meleg, de túlment ez már az 50%-os melegségen is.

2013. jún. 17. 21:32
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy valaki 'csak úgy' meleg lesz. :) Hogy ha úgy érzed, hogy nem tudsz választani a két nem között, vagy hogy nem akarsz, az csak annyit jelent, hogy biszexuális vagy. Általában ők azok akok azt hiszik hogy a homoszexualitás az egy választás, mert nekik valamennyire az, abban az értelemben, hogy ők mindkét nemhez vonzódnak és 'választhatnak'.
2013. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!