Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homo fiúk! Ti is éreztétek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homo fiúk! Ti is éreztétek az az Örömöt, amit a Magnumban éreztetek? Vidék után Pesten?

Figyelt kérdés

Kérdésem inkább a vidéki homo fiúknak szól, személyes tapasztalatom után. Vidéken, olyan mértékű az elutasítás, a megbélyegzés, hogy szinte szégyen, bűn ha valaki beismeri magáról vagy vállalja a külvilág felé! Vidéki városokban vagy falukban, olyan kockafejű, begyöpösödött emberek vannak, hogy elítélik a melegséget a többi falunépe meg szintén elítéli a másságot.


Vidék után felmentem Pestre, beléptem kicsit félszegen, szégyenkezve a belémnevelt "vidéki" felfogás után a Magnumba és azt vettem észre ez itt már évek óta elfogadott. Teljesen normális emberek vannak, sokfélék és nyitottak a világra.



#homoszexualitás #vidék-főváros
2013. jún. 16. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
jaj már miért vagy már ilyen előítéletes, a homikat szeretni kell:)
2013. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
63%
Már szükség lenne egy külön kategóriára az ilyen meleg kérdéseknek, annyi van belőlük.
2013. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te voltál ott? Hány éves vagy? Nekem az a hely nagyon gáz volt, csak azért mentem oda, mert nem volt helyünk...
2013. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
nos mivel az előző hosszászólásomat törölték ezért még 1x leírom: nem az átlagemberek az idióták hanem a BUZ1K akik szándékosan provokálnak az orientációjukkal, sértve ezzel másokat. senki le sem sz@rja hogy ki mit csinál a hálóban, amíg ez nincs az emberek orra alá dörgölve hogy igenis buz1 vagyok fogadj el. A Magnum pedig a többi Buz1bárhoz hasonlóan egy erkölcsi fertő. 22f.
2013. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4@. Nem gondolom én azt, hogy ezt ilyen ellenségesen, elvakult elnemfogadással kellene véghezvinned!

Magnum egy kiváló meleg szauna, van ott kondigép, tv, Internet, pc, lehet pizzázni ismerkedni, lazulni!

2013. jún. 17. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha én vagyok ellenséges akkor mire utal a te kérdésedben felsorolt heterókra vonatkozó sok jelző?
2013. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os. Azt hiszem érthetően leírtam a legelső kérdésemben.

Amit írtam az a személyes tapasztalatom. Pesten teljesesen nyugodtan lehet menni a járdán a Magnum felé....

Sokféle ember van, úgy éreztem ott önmagam adhatom és nem kell szégyenkeznem, hogy meleg vagyok vagy meleg szaunába megyek....


De, képzeld el ezt vidéken!! Ha nyílna egy meleg szauna, szinte szétvernék az emberek....aki bemenne oda, leköpnék, megbélyegeznék...az az ember ott nem élhetne nyugodtan! (mivel mindenki, mindenkit ismer kis községekben, városokban).


Mindezt szem előtt tartva, leírtam, hogy mentem először a Magnumba....utána ott rádöbbentem ez az igazi Főváros!

2013. jún. 17. 22:15
 8/8 anonim ***** válasza:

És Budapest még mindig kicsit vidéki, homofób mondjuk egy német nagyvároshoz képest.

Tarlós...pfff.

2015. okt. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!