Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyes felmérések szerint a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes felmérések szerint a lakosság 9%-a meleg! Ez óriási szám, akkor csak Magyarországon 900 ezer meleg él? Létezik ez?

Figyelt kérdés
Ha hinni lehet a statisztikáknak, akkor ennyien melegek. De, vegyünk csak 5%-ot, akkor is Magyarországon 500 ezer meleg ember van?

2013. jún. 19. 19:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
96%

De ha hiszünk a jó öres Kinsey-nek, akkor a kb. 500 ezer meleg mellett csupán 500 ezer a kőkemény hetero és mindenki más biszexuális, csak eltérő mértékben... Na az milyen durván hangzana, gondolj csak bele! :D

(speciel én örülnék neki hehe)

2015. júl. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%

En olvastam egy cikkben hogy tisztan meleg az kb 5-7% tisztan leszbikus 2-3% (ebbe nem tudom hogy beleszamoltak-e a rejtozkodoket)


Ez lenne a 10% amirol mindenki papol es kihangsulyoznam, hogy ebben NINCSENEK benne a biszex emberek. A biszexekkel egyutt szerintem kb 20-25%ig siman elmenne a merce, mert ugyse kotik az orrodra.

Es mar azt is biszexnek nezem aki, csak kivancsi, vagy csak egy srac egyszer matak reszegen lepippantotta, vagy egy ittas csok egy haverral.

2015. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
33%
Annyi hülyeséget írtok össze, a 10%os amit a homoszexuaális propagadna mond, még azt se taámasztotta alá senki, ez csak egy 1940es években találta ki ameirkai prfesszor, hogy szerinte 10% létesített kapcsolatot a saját nemével valhava:D A lista a homoszexálisok számárol nagyon bő 1 és 10% közötti,d e 10% fölé nem megy sehol. A problémátaz okozza, hogy ahomoszexuális proapgandával ellentétben soha senki nem bizoynzíotta be, hogy a homoszexuális genetikai eredetű, tehát az is kérdésése s hogy mikortól számolhatjuk a homsozexualitást, illetve az Usaban egyes vallási közösségek sikeres pszicholgóai programot vezettek be a homsoezxuálisok "kigyógyítására" és egyes páciensek ma már boldopg családapák, tehát egyes esetkben a homsozexualitásból "ki lehet gyógyulni" Tehát így enhéz meghtározn a pontos zsámokat, és biszexuálisok is léteznek tehát gy gondolom hogy az "aktív" homoszexuálisok száma 5% körüli és ehhez jönnek ,még pár százalékban a transzneműek illetve a biszexuálisok.
2015. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!