Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális fiúk! Nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális fiúk! Nálatok is jellemző az érzelemmentes szex és mindig másik partnerkeresés, ugyanúgy, mint nálam? Vagy ezzel csodabogár vagyok?

Figyelt kérdés

Homo férfi vagyok. Passzív vagyok a szexben, orálisan elégítem ki partnereimet és meg is dughatnak. Érdeklődve olvastam itt pár kérdést, hogy érzelmileg is partnert keresnek a melegek, állandó partnerük van némelyiknek és már netalán a házasság is engedélyezve lesz Európa egy-két országában.

Speciel én el nem tudnék képzelni komoly kapcsolatot pasival! Mindig új partnert keresek, mindig újabb kocsiba szállok be és ott ráborulok a partnerre....

Mindig más szobába megyek és mindig más partner előtt vetkőzöm és dobom le a bugyimat....


Lehet páran elítélik ezt, de ez egy identitás egy szexuális szokás és engem kirázna a hideg egy tartós kapcsolattól!



2013. jún. 22. 13:52
1 2
 11/11 ZoltanAnglia ***** válasza:
51%
Sajnos a meleg vilag ilyen mocskos, ha, ug es erzelem enters... Olyanok mint a ciganyok.
2020. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!