Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondanátok a lakótársatoknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a lakótársatoknak?

Figyelt kérdés

Az egyik jó barátnőmmel harmadik embert keresünk szeptembertől egy albérletbe, és most gondolkodunk azon, kivel lenne jó összeköltözni. Mindketten velünk egykorú (19-23 éves) srácra gondoltunk, mert ő nem jön ki annyira jól a nőkkel, én meg nem akarok két lánnyal együtt lakni, de az ismerőseink,barátaink közül mindenkinek megvan már a helye. A gond abból adódhat, hogy én meg meleg vagyok, de ez egyrészt nem látszik, minden barátom heteró,másrészt aki ismer, tudja, hogy 1000-ből egy srác, ha bejön,

önuralmam is vasból van, szóval nem is az lenne a probléma, hogy kikezdenék vele, pusztán lehet, hogy valakit zavar a tény. A tavalyi lakótársaimnak elmondtam a beköltözéskor, és első hónapban eléggé felemás módon viszonyultak a dologhoz, aztán megszokták, mert rájöttek, hogy semmi extra nincs ebben (nem cipeltem fel senkit,normális férfiként viselkedem és ők is hidegen hagytak). A kérdés az, hogy érdemes-e elmondani kapásból a jelentkezőknek, hogy mi a helyzet, vagy várjunk, amíg beköltözik, és csak idővel megnyílni, illetve Ti laknátok-e együtt homoszexuális férfival?

(más meleg sráccal egyikünk sem szeretne összeköltözni, vannak az egyetemről tipikus bu*i ismerőseim,akik hárman együtt laknak, hát abból az "életstílusból"=féltékenykedés,rámászás a másikra,bu*ihisztik inkább nem kérünk)

21/F



2013. jún. 30. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én laknék, ha már az elején tisztáznánk az illetővel, hogy milyen a szexuális beállítottságom, és megígérné, hogy nem fog velem kikezdeni.
2013. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de laknék persze, ez nem lenne kizáró tényező. Jó nektek hogy már megvan nagyrészt, ki kivel s mint fog együtt lakni, én meg még azt sem tudom merre vesznek fel, lakótársam meg aztán végképp nem lesz szerintem.
2013. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát, én nő vagyok, szóval megpróbáltam úgy elképzelni a dolgot, h egy leszbi nővel lenne ugyanez a szitu. Engem nem zavarna a dolog, hiszen én hetero vagyok, ezért nincs mitől "félni". Úgy értem ha tudja, hogy hetero vagyok, akkor minek próbálkozna? Nálam ennyiben ki is merül a dolog. Viszont akkor sem mondanám el rögtön, mégpedig azért, mert a férfiak általában elég homofóbok, és nem érik fel ésszel, hogy attól, hogy valaki meleg, még nem repül rá mindenkire, akinek farka van. Szóval csak később mondanám el, amikor már egy kicsit megismertük egymást.
2013. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ha valaki azzal kezdené kérdés nélkkül hogy ő meleg az engem riasztana...még akkor is ha direkt azt akarja bizonyítani hogy nem utalgat.
2013. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen NEM. majd később, ha már ismer téged és látja, hogy jó fej vagy.
2013. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 AlinaHella válasza:
91%
Szerintem mindegy, hogy mikor közlöd, csak természetesen add elő. Én inkább rögtön az elején mondanám el. Ha már megkedveltük, minden jó, akkor kellemetlen lenne, ha emiatt menne el, 'feleslegesen' ment volna el az az egy-két hónap.
2013. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, ha tiszta lappal kezdetek, miattad is.

Vagy te szívesen laknál valakivel, aki nem tud úgy megnézni egy híradót, hogy ne b*zi köcsögözné le az összes politikust, meg egyébként is szava járása a köcsögözés.

Ha meg összejössz valakivel, akkor takargatnád előle párod, csak mert nem tud rólad?

Ez a titkolózás, meg taktikázás pl. elég lányos, még ha te fiúsnak tartod is magad.

Élj együtt olyanokkal inkább, akikkel tudsz őszinte lenni.

2013. jún. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Én nem azzal kezdeném, hogy elmondom. Először ismerjen meg, és kedveljen meg, és ha addig előítéletes volt a melegekkel szemben ,talán még ezt az előítéletet is elfeledi.

Én is élnék együtt leszbikus lánnyal. ( szintén azért írom ezt a példát, amiért egy előző válaszoló, lány vagyok). Attól, hogy meleg vagy,nem fogsz ráugrani minden srácra, csak aki bejön. Hisz gondolom, inkább biztos vagyok benne, ez a melegeknél sem működik másként, mint a heteroknál. Hisz azok sem másznak rá minden ellenkező neműre, akivel csak találkoznak.

2013. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy a tisztességes, ha az elején tisztázod a helyzetet. Senkinek nem jó, ha menet közben derül ki, hogy aztán kiutáljátok egymást. Ha meg valakit nem zavar ez a dolog, akkor neki végül is mindegy, hogy az elején vagy közbe tudja meg.
2013. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, bár eléggé megoszlottak a vélemények, de azt hiszem, maradok a tavalyi, "elején tisztázós" megoldásnál, még ha elméletben senkinek semmi köze nincs ahhoz, kivel fekszem le, így a legtisztább.

Relatíve kis százaléka tetszik a srácoknak, rámászni meg senkire (még rájuk se) nem szoktam, az nem stílusom.

(Mellesleg engem kicsit sem zavar, ha valaki köcsögözik, én is szoktam, ha eldurran az agyam)

2013. jún. 30. 18:54
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!