Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondanátok a lakótársatoknak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a lakótársatoknak?

Figyelt kérdés

Az egyik jó barátnőmmel harmadik embert keresünk szeptembertől egy albérletbe, és most gondolkodunk azon, kivel lenne jó összeköltözni. Mindketten velünk egykorú (19-23 éves) srácra gondoltunk, mert ő nem jön ki annyira jól a nőkkel, én meg nem akarok két lánnyal együtt lakni, de az ismerőseink,barátaink közül mindenkinek megvan már a helye. A gond abból adódhat, hogy én meg meleg vagyok, de ez egyrészt nem látszik, minden barátom heteró,másrészt aki ismer, tudja, hogy 1000-ből egy srác, ha bejön,

önuralmam is vasból van, szóval nem is az lenne a probléma, hogy kikezdenék vele, pusztán lehet, hogy valakit zavar a tény. A tavalyi lakótársaimnak elmondtam a beköltözéskor, és első hónapban eléggé felemás módon viszonyultak a dologhoz, aztán megszokták, mert rájöttek, hogy semmi extra nincs ebben (nem cipeltem fel senkit,normális férfiként viselkedem és ők is hidegen hagytak). A kérdés az, hogy érdemes-e elmondani kapásból a jelentkezőknek, hogy mi a helyzet, vagy várjunk, amíg beköltözik, és csak idővel megnyílni, illetve Ti laknátok-e együtt homoszexuális férfival?

(más meleg sráccal egyikünk sem szeretne összeköltözni, vannak az egyetemről tipikus bu*i ismerőseim,akik hárman együtt laknak, hát abból az "életstílusból"=féltékenykedés,rámászás a másikra,bu*ihisztik inkább nem kérünk)

21/F



2013. jún. 30. 14:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok de azért leírom a véleményem :D

az a baj,h a hetero pasik sokkal kevésbé fogadják el a meleg pasikat mint a hetero nők a leszbikus nőket. Hogy ez miért van azt nem tudom. De tapasztalatból mondom (van meleg ismerősöm),h a pasik azt hiszik,h egy meleg mindenkire ráröpül. Úgy értem,h még egy tök ronda csávó is ettől fél. NEm érti meg,h a melegeknek is van ízlésük :D Szóval én az elején nem mondanám el. Egy kis idő múlva amikor már összehaverkodtatok.

2013. júl. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha lesz valaha lakótársam, elmondom már az elején, hogy meleg vagyok. Akinek ez problémát jelent, azzal nem is akarok együtt lakni.
2013. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Miskolc ? :D
2013. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Budapest
2013. júl. 2. 22:38
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

OFF Kár hogy csak fiút kerestek, én is épp albérlet nézőben vagyok :D


ON Szerintem is tisztázzátok az elején, nektek sem lenne jó ha utólag feszkóban kéne élni, amíg le nem jár a szerződés.

2013. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!