Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sokan miért utálják a melegeke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért utálják a melegeket, homoszexuálisokat, lezbiket, bisexuálisokat? Ha ezt kérdezem tőlük, mind azt mondja h utálja őket csak normális indokokat nem tudnak rá mondani.

Figyelt kérdés
Neem, nem vok meleg, csak folyamat látom h szidják őket mint a bokrot, anélkül h ismernének is egyet.

2013. júl. 7. 14:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

mert az emberek ilyenek. amint lehet gyűlölni valakit, vagy valmit, rögtön gyűlölni is kezdik alaptalanul. az ember egy rendkívül utálkozó faj. :)

F/heteró

2013. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
3%
mert undorítóak hogy mennyire hangoztatják.
2013. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
7%
mert felvonulásokra járnak , meg az utcán nyalják , falják egymást
2013. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 GentLnazi ***** válasza:
7%
Mert rosszul leszek tőle és sokuk még mutogatja is!
2013. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
15%

Számtalanszor leírtam már, de itt gyk-n csak b*ziimádok vannak sajnos, viszont a való világban ezek az emberek nincsenek sehol szerencsére és a normál pártiak vannak többségben, de ettől eltekintve, megteszem újra.

Tehát: senki le se szarja a homokosokat, pont ez a lényeg, nem kérünk belőlük, nem akarunk hallani róluk, nem akarjuk látni őket, de ők juszt is állandóan hangoztatják és mutogatják magukat. Megfelelő válasz?

Tegnap sétáltam haza a barátnőmmel és két homokos gondolom a b*ziparádétól felbátorodva egymást nyalta-falta, tapizta az utca közepén, hát, rögtön elkapott a hányinger, egyszerűen undorodom tőle. Másrészről miért sipárognak mindig a jogaikért? Miért akarnak gyereket, amikor tisztában vannak vele, hogy egymás seggébe való turkálásból nem születhet?

Milyen elb*szott gyerek lesz abból, akit két nő vagy két férfi nevel...? Garantáltan beteg, mint a szülei és ez igenis egy betegség, az hogy a sok agymosott liberális idióta már elhiszi amit a tv-ben és az intereneten ezzel kapcsolatban hall, az egyszerűen szörnyű. Ez egy születési rendellenesség, amit a nők örökítenek át.

Tehát, legyenek kussban, viselkedjenek normálisan, mint a többi normális ember és senkit nem fog érdekeli, hogy b*zeránsok, elhiheted nekem.

Mellesleg én ismerek többet is, 1 van köztük ami ilyen kis magamutogató, mindenkinek büszkén mesélem állandóan hogy fa-rtúró vagyok típus, de szerencsére a többi még normálisabb, velük nincs is problémám.

2013. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

"viszont a való világban ezek az emberek nincsenek sehol szerencsére"


Te miről beszélsz?


Szerencsére a modern gondolkodású,intelligens,és toleráns emberek vannak többségben,nem az olyanok mint te.....

Egyre több híresség vállalja fel,egyre elfogadóbbak az emberek szerencsére.

2013. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4%

8/8 ma 14:43


Arról, hogy hiába gondolod magad intelligensnek, nem vagy az és igen, többségben vannak a normálisak.

Ez akár tetszik, akár nem, így lesz, ha azt akarod, hogy az egész nemzet elfogadjon és éljenezzenek, amikor bejelented büszkén a tv-ben, hogy ratyi vagy, akkor szépen húzz el az USA-ba. A világ normális fele soha nem fogja ezt elfogadni, nyugodj bele... és ezt magyarázhatod azzal, hogy azért van, mert buták az emberek és nem felvilágosultak, de el kell hogy keserítselek, ez is csak egy propaganda fogás. Én egyáltalán nem érzem magam butának és igenis rengeteg intelligens barátom van, a családom is jómódú tanult emberekből áll és mégis mind elítéli azt, amit manapság normálisnak hirdetnek veletek kapcsolatban.

Problem?

2013. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Am van meleg kollégám kedvelem őt, mert tényleg jó ember de nem dicsekszik vele ő is, én is ellenezzük a b..ifelvonulást. Annak én se látom értelmét, mert nem ez a módja h elfogadtassák a másságot
2013. júl. 7. 17:13
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

tegnap 14:51


Szánalmas,és tudatlan ember vagy... :D


Nem nézek fel a hírességekre,(van kit viszont bírok),de tetszik hogy azt sugallják,hogy ha ők fel merik magukat vállalni,akkor egy egyszerű hétköznapi ember is tegye meg!


De látom hiába beszélek......ez neked nem jön le..

A válaszaidat meg tartsd meg magadnak!

látod mennyire hasznosak......

2013. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

"de itt gyk-n csak b*ziimádok vannak sajnos"


Ja mert hogy az bu...zi imádó,aki nem oltja,és szidja a melegeket????


Értem!


Ha beírom a Googléba hogy "Intelligens",majd "képek",biztos a te arcodat dobja majd ki 1.-nek !!!

2013. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!