Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megbánta, vagy csak szokatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánta, vagy csak szokatlan volt neki a helyzet, és nem tudja hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok,meleg ellenesek kérem ne írjanak!


Szóval unokatestvéremnek van egy nyaralója 6-an elmentünk a balaton mellé.

Van egy fiú ismerősöm,aki szintén jelen volt,van barátnője is,de ő külföldön van,kiment 2 hétre Londonba,az egyik ismerőséhez.

Viszont mi elég jóban vagyunk,és 2. éjszaka,lementünk iszogatni a parthoz,viszont én előbb visszamentem a nyaralóhoz,és a fiú ismerősöm is,kissé ittas állapotban voltunk,és én kielégítettem őt orálisan,meg csókolóztunk.

Másnap szintén kettesben voltunk,és akkor viszont azt mondta, "lehet nem kellett volna" meg hogy maradjon köztünk,és hogy ne mondjam senkinek,mert veszélyeztetném a kapcsolatát!

Viszont nem erőszakoskodtam,ő ugyanúgy benne volt a szexbe.....a legjobb bnőmnek aki szintén jelen volt,elmondtam h történt vmi köztünk,de részleteket nem.....félek h ha esetleg kiderülne,bosszuból ő is kitalálna vmit rám....



2013. júl. 12. 18:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nemrég rámírt,hogy lenne e kedvem találkozni vele

a bnője 60km-re lakik szóval sztem ez inkább olyan távkapcsolat lehet neki.....

most viszont nem tudom hovatenni h talizni akar...

2013. júl. 19. 18:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ő meg tudja, hova tegye...

kicsit kihasznál, - jobb vagy mint a marka.

2013. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha nyíltan rákérdezel, nem tud hintáztatni.
2013. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

25, tán 30 alatt minden fiú álma, hogy int egyet, és egy finom puha száj azonnal leápolja.

Mindegy, miféle száj: csaj, srác, szomszéd özvegyasszony

2013. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!