Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy szép férfitesttől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép férfitesttől merevedésem van, akkor homokos vagyok?

Figyelt kérdés
Csak lányokkal volt eddig dolgom, és igazából rájuk indulok be, de ez a jelenség egy kicsit zavar, amikor pl. modellfiúk kifejezetten szép, félmeztelen testét látom itt-ott a neten...

2013. aug. 8. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
inkább biszex
2013. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
biszex vagy
2013. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
89%
ettől nem kell megijedned. inkább csak biszex vagy.
2013. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
van egy jó hírem: nem vagy teljesen meleg. BISZEX vagy.
2013. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy biszex lennék, mert a gondolatától is irtózom, hogy egy férfival kerüljek intim kapcsolatba, de a merevedés az bizony tagadhatatlan... Ez van.
2013. aug. 8. 14:56
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Valami csak van. Nagy többség másra merevedik,azok heterok.
2013. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
hány éves vagy? valószínűleg nem mered bevallani magadnak se, hogy a fiúkhoz is vonzódsz, de a tudatalattidat nem tudod átvágni.
2013. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, hogy (most még) iszonyodsz a gondolattól, de szerintem ez inkább csak egy akart, iszonyodás, mert még magadnak se akarod elfogadni, hogy a tested mit akar. Ha merevedésed van tőlük, akkor az bizony késztetés a hümm-hümmre.


(pl. nekem is merevedésem van, ha a barátnőmmel veszekszem :D :D hülye dolog, és nyilván nem a veszekedéstől, csak ilyenkor hevesebb az ember, és jobban megkívánja az ilyet)

2013. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem fogalmaztam világosan, most megteszem: szinte minden nőt kívánok és megdöngetnék, mint minden normális hetero férfi, de ha kifejezetten szép modellfiúkat látok a neten, azokra bizony feláll a fütykös, de az aktus gondolatától irtózom. Ez mi szerintetek?
2013. aug. 8. 15:11
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
jajj ne parázz már... a pápa is nemrég elismerte a homoszexuálisok egyenjogúságát nemrég
2013. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!