Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ez? Elmúlik majd?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Elmúlik majd?

Figyelt kérdés

Amikor vonzódok valakihez, haragszok, undorodom tőle és magamtól is. Nem tudom mi lesz ha valakivel ténylegesen összejövök és hozzámérne. Undorodnék akkor is?

Első ránézésre amikor megteszik még nem érzem ezt, hanem csak később amikor rágondolok és valamennyire bemesélem magamnak, hogy nem szabad ilyenekre gondolnom. Mit csináljak? Ez majd elmúlik?



2013. aug. 12. 18:12
 1/4 anonim válasza:
Próbálj leszokni róla. Gondold(gondolkodj) pozitívan
2013. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én ezt nem teljesen értem. Vonzódsz valakihez és közben undorodsz is tőle? Ilyen hogy lehet?
2013. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért "undorodsz" mert irígy vagy, többnek tartod az egódat, minthogy összejöjj vele.
2013. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját magadat kéne először elfogadnod, mielőtt másokkal kezdesz. Ez az első lépés.
2013. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!